Trwa ładowanie...

Fotostory: Niemcy w Warszawie

Piłkarscy fani zza zachodniej granicy nie zjawili się tłumnie...

Share
Fotostory: Niemcy w Warszawie
d1nme1y

Gdy popatrzeć na to, co działo się w Warszawie przed meczem Polski z Grecją lub Rosją , to okaże się, że Niemców nie przybyło tak wielu. A jeśli są, to skutecznie schowali się w restauracjach na Nowym Świecie (zapewne w poszukiwaniu golonki po bawarsku i pszenicznego piwa).

Obiecaliśmy Wam na naszym facebookowym profilu , że dziś będziemy szukać tłumu ślicznych niemieckich fanek. Niestety, w okolicach Strefy Kibica, na Starym Mieście, Karkowskim Przedmieściu czy Nowym Świecie próżno szukać imprezowych grup, skandujących "Deutschland! Deutschland!", chyba pojawią się na mieście po meczu.

Spotkaliśmy za to małe grupy, niezwykle spokojnych, wesołych Niemców, pewnych zwycięstwa swojej drużyny w dzisiejszym meczu. Głównie mężczyzn z całych Niemiec: Hamburga, Norymbergi, Ulm, a nawet ze stolicy Bawarii, Monachium.

d1nme1y

W okolicach pomnika Mickiewicza trafiliśmy na śliczną i wesołą buzię z namalowaną niemiecką flagą ( patrz zdjęcie ). Już mieliśmy nadzieję, że obalimy pewne, niesprawiedliwe stereotypy. Młoda dziewczyna okazała się jednak warszawianką z krwi i kości, która po prostu... kibicuje piłce nożnej.

Zapewne po południu na mieście pojawi się więcej fanów piłki z Niemiec. Zobaczcie zdjęcia!

d1nme1y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nme1y
d1nme1y