Trwa ładowanie...

Frezowanie w al. Niepodległości. Ulica wyłączona z ruchu. Zmiany w komunikacji

Mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Frezowanie w al. Niepodległości. Ulica wyłączona z ruchu. Zmiany w komunikacji
db48632
db48632

W najbliższą sobotę i niedzielę, 5-6 listopada, wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni al. Niepodległości, od ul. Rakowieckiej do al. Armii Ludowej. W związku z tym, zamknięta dla ruchu będzie wschodnia jezdnia al. Niepodległości, na odcinku od skrzyżowania z ul. Rakowiecka do al. Armii Ludowej. Mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami związanymi z remontem.

Drogowcy rozpoczną prace w piątek 4 listopada ok. godz. 22.00, a zakończą w poniedziałek 7 listopada ok. godz. 4.00. Zamknięta dla ruchu będzie jezdnia al. Niepodległości od ul. Rakowieckiej do al. Armii Ludowej, prowadząca w kierunku centrum. Wyłączone z ruchu zostaną także skrzyżowania z ul. Rakowiecką i Stefana Batorego (jadący tymi ulicami od strony ul. św. A. Boboli będą musieli skręcić w prawo w al. Niepodległości; przejazd przez skrzyżowanie ul. Rakowiecką będzie możliwy wyłącznie w przerwach pomiędzy pracami), a ul. S. Rychlińskiego nie będzie miała połączenia z al. Niepodległości. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: A.J. Madalińskiego – Puławska – L. Waryńskiego. Ruch na jezdni zachodniej (w kierunku Mokotowa) będzie odbywał się bez utrudnień.

Od piątku, 4 listopada od godz. 20.00 do poniedziałku, 7 listopada do godz. 4.00 planowane jest zamknięcie dla ruchu ul. Codziennej na odcinku od ul. Blokowej do Rolanda. Na ulicy wymieniana będzie nawierzchnia jezdni. Autobusy linii 512 będą jeździły zmienioną trasą: DW. WILEŃSKI - Wileńska - Targowa - "zawrotka" na wysokości ul. Ząbkowskiej - Targowa - al. Solidarności - Radzymińska - Jórskiego - Samarytanka - Gilarska - św. Wincentego - Kondratowicza - Młodzieńcza - Radzymińska - al. Solidarności - Targowa - 11 Listopada - Inżynierska - Wileńska - DW. WILEŃSKI.

Komunikacja:

Autobusy linii: 167, 174, 195, 700 oraz nocnych N34 i N36 pojadą al. Niepodległości i ulicami: A.J. Madalińskiego - Kazimierzowska – L. Narbutta - Wiśniowa - Rakowiecka - Puławska i dalej swoimi trasami. Linia 119 będzie kursowała ulicami Kazimierzowską i A.J. Madalińskiego i dalej ul. św. A. Boboli do krańca RAKOWIECKA-SANKTUARIUM (powrót: Rakowiecka - al. Niepodległości – A.J. Madalińskiego - Kazimierzowska – L. Narbutta - Wiśniowa). 168 będzie jeździło ul. Kazimierzowską i L. Narbutta (powrót: Kazimierzowska – A.J. Madalińskiego). Ulicą A.J. Madalińskiego będą jeździły również autobusy linii 195.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl , * www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie * www.ztm.waw.pl.

db48632

Objazd w al. Niepodległości * [MAPA]*

db48632
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db48632