ycipk-4hz7v0

"Frog" dostał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów!

Uprawomocnił się wyrok w jednej ze spraw przeciwko Robertowi N.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Frog" dostał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów!
ycipk-4hz7v0

Najsłynniejszego pirata drogowego, czyli 25-letniego Roberta N. poznaliśmy w czerwcu 2014 roku, gdy wrzucił do sieci nagrania swoich szaleńczych rajdów po ulicach Warszawy. Widać na nich, jak kierowca białego bmw przekracza prędkość, wyprzedza na podwójnej ciągłej, ignoruje sygnalizację świetlną. "Frog"został zatrzymany w mieszkaniu koło Mielna, jednak podstawą zatrzymania była nie jazda autem, ale podejrzenie o kilka przestępstw kryminalnych, w tym oszustwa i przestępstwa gospodarcze.

Robertowi N . już trzykrotnie odbierano prawo jazdy, ponadto był ponad 80 razy zatrzymywany przez policję za różne wykroczenia. Ponad 20 z tych spraw zakończyło się wyrokami sądu. jednak po aż pierwszy orzeczono wobec niego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. O sprawie poinformowało dziś Radio Zet. Sąd Rejonowy Warszawy-Śródmieścia wymierzyć "Frogowi" karę 5 tys. zł grzywny oraz trzyletni zakaz siadania za kierownicę. Teraz, jeśli usiądzie za kierownicą popełni przestępstwo. Za jazdę bez prawa jazdy bez sądowego zakazu mógłby dostać najwyżej 500 zł mandatu.

Przeczytajcie też: Zużyte hamulce, luzy, myląca barwa świateł. Biegli ocenili stan techniczny bmw Froga

ycipk-4hz7v0

* Policja skierowała przeciwko "Frogowi" sprawy do aż pięciu warszawskich sądów rejonowych.* Orzekły one w sumie 25 tysięcy złotych grzywny i 3 letni zakaz prowadzenia pojazdów. W jednej ze spraw wyrok się właśnie uprawomocnił.

Adwokat Roberta N, Łukasz Krupa nie składa jednak broni. Już złożył do sądu wniosek o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu na wyrok sądu. To zażalenie mecenasa nie ma wpływu na zakaz siadania za kółkiem, jaki otrzymał drogowy pirat.

Przeczytajcie też: Znęcała się nam mężem. "W udo wbiła mu nóż"

Podziel się
ycipk-4hz7v0
ycipk-4hz7v0
ycipk-4hz7v0
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4hz7v0