Trwa ładowanie...

Galas jednak zostanie? Ratusz dementuje informacje o odejściu

Zaskakująca informacja. Według ratusza, Janusz Galas nie straci swojego stanowiska i nadal będzie miejskim inżynierem ruchu.

Galas jednak zostanie? Ratusz dementuje informacje o odejściu
d35fchg
d35fchg

Czy kontrowersyjny miejski inżynier ruchu jednak zostanie na swoim stanowisku? W piątkowe popołudnie urząd miasta zdementował poranne informacje Gazety Wyborczej o odejściu Janusza Galasa ze stołecznego ratusza.

Jak podała rano Gazeta Wyborcza, miejski inżynier ruchu miał stracić swoje stanowisko. "Wyborcza" podkreślała, że informacje o dymisji inżyniera ruchu potwierdziła w dwóch niezależnych źródłach. Według informacji dziennika, następca Galasa miał być już wybrany, a jego nazwisko mieliśmy poznać niebawem.

Tymczasem zapowiedzi "Wyborczej" postanowił stanowczo zdementować stołeczny ratusz. - To są spekulacje medialne - twierdzi Bartosz Milczarczyk, rzecznik urzędu miasta w rozmowie z tvnwarszawa.pl. - Nic w tej sprawie się nie dzieje. Jakby była taka zmiana, poinformowalibyśmy o niej. W żadnym wypadku tego nie potwierdzam - dodaje.

Co w takim razie z Januszem Galasem? Odejdzie, czy jednak zostanie? O tym najprawdopodobniej przekonamy się w najbliższych dniach. Wiadomo jednak, że informacje o planowanej zmianie na stanowisku miejskiego inżyniera ruchu spotkały się z dużym zainteresowaniem czytelników Wawalove.pl. Wielu z nich popierało taką zmianę. Tym bardziej, że Galas jest na swoim stanowisku już od 17 lat.

Absurdy i kontrowersje

- Inżynier "święta przepustowość" odchodzi! Super wiadomość! - napisał Maciej, czytelnik Wawalove.pl. - O 17 lat za późno - dodał Robert.

d35fchg

Przypomnijmy, że Janusz Galas zasłynął wieloma kontrowersyjnymi decyzjami i wypowiedziami. Podpadł zarówno kierowcom, pieszym, jak i rowerzystom. Wiele osób narzeka m.in. na programy sygnalizacji i organizację ruchu, które są przez niego opiniowane. Swego czasu urzędnik polecił m.in. likwidację zielonych strzałek, które ostatecznie wróciły po kilku miesiącach.

Źródło: Gazeta Wyborcza/tvnwarszawa.pl/Wawalove.pl

d35fchg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35fchg