Trwa ładowanie...
d2ft203

Galeria Młociny. Tłumy na otwarciu nowego centrum handlowego

Ciekawość i promocje z okazji otwarcia ściągnęły w czwartek tłumy przed Galerię Młociny. W ogromnym centrum handlowym zaplanowano 220 sklepów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Chętnych, by już pierwszego dnia odwiedzić centrum było mnóstwo
Chętnych, by już pierwszego dnia odwiedzić centrum było mnóstwo (WP.PL)
d2ft203

Punktualnie o 12 w czwartek 23 maja swoje drzwi dla klientów otworzyła Galeria Młociny. Chętnych, by już pierwszego dnia odwiedzić nowe centrum było mnóstwo. Tłoczyli się przed wejściem i na sąsiednich uliczkach.

bty WP.PL
Podziel się
d2ft203

Galeria Młociny - nowe centrum handlowe w Warszawie

220 sklepów, 36 barów i restauracji, 10-salowe kino oraz klub fitness na dwóch kondygnacjach. Galeria Młociny na warszawskich Bielanach zainteresuje przede wszystkim mieszkańców północnej Warszawy i okolic.

WP.PL
Podziel się

Położona jest w bardzo dogodnym miejscu – niezmotoryzowani z łatwością dotrą metrem. Dojazd z Centrum zajmuje niecałe 20 minut. Przy stacji Młociny znajduje się pętla autobusowa, do której dojeżdżają autobusy z miejscowości ościennych, np. Łomianek i Izabelina.

d2ft203

Obejrzyj: Jak prowadzić biznes bez swojego biura?

Dojście ze stacji metra zajmuje ok. 5 minut. Wkrótce ma być wygodniej - inwestor zapewnia, że niedługo usprawni dojście z metra. Już za jakiś czas w ogóle nie trzeba będzie wychodzić z podziemi, by dostać się do Galerii.

Nie powinno być problemów z zaparkowaniem samochodu, bo na kupujących czeka 2 000 miejsc parkingowych.

d2ft203

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d2ft203

d2ft203
d2ft203