Trwa ładowanie...
d1delso

Galeria Młociny w Warszawie. Wkrótce otwarcie. Ponad 200 sklepów i foodtrucki pod dachem

Galeria Młociny będzie największą, pod względem liczby sklepów, galerią handlową w Warszawie. Otwarcie już 23 maja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Galeria Młociny w Warszawie. Otwarcie wkrótce
Galeria Młociny w Warszawie. Otwarcie wkrótce (Facebook.com, Fot: Fot. ECHO INVESTMENT (Nowa Warszawa))
d1delso

- 23 maja to dzień wyjątkowy, podczas którego otworzy się dla Was najlepsze miejsce spotkań na Bielanach i w całej Warszawie! Już o godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich głodnych mody, najróżniejszych smaków i zabawy. Na uroczystym otwarciu pojawią się m.in. Joanna Krupa i Maffashion - czytamy na oficjalnym profilu Galerii Młociny na Facebook'u.

Warszawska Galeria Młociny znajduje się przy węźle komunikacyjnym na północnym krańcu miasta, przy ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15. Centrum handlowe będzie składało się z 225 tys. mkw. powierzchni całkowitej oraz 82 tys. mkw. powierzchni najmu, z czego 76 tys. mkw. przeznaczonych na handel oraz gastronomię.

W galerii znajdzie się ponad 200 sklepów, w tym kilkadziesiąt lokali z jedzeniem. W Warszawie zadebiutują w niej m.in. marki Gagliardi - włoski butik z modą męską, Sloggi - moda damska oraz Mayoral - moda dziecięca.

d1delso

Zobacz: Zakaz handlu w niedziele zostaje. Zyskują gastronomia, turystyka, kultura

W Galerii Młociny zostanie otwarty również debiutujący na polskim rynku Primark. Jak podawał "Puls Biznesu" salon irlandzkiej firmy odzieżowej ma liczyć 7 tys. metrów kwadratowych. Jednak jak wynika z nieoficjalnych informacji, zakupy będziemy mogli zrobić w nim dopiero kilka miesięcy po otwarciu galerii.

W części rozrywkowej znajdzie się natomiast pierwsze na Bielanach wielosalowe kino - Cinema 3D, a także dwukondygnacyjny fitness oraz część bilardowo-kręglowa.

d1delso

– Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Galeria Młociny była ulubionym miejscem mieszkańców rozwijającej się Warszawy. Łączy w sobie zarówno piękną estetykę, wygodę zakupów, jak i niezrównaną ofertę gastronomiczną, a jej oferta dopasowana jest dla każdego, od rodzin z dziećmi, po pracowników biurowych. Jesteśmy też bardzo zadowoleni z powodu otwarcia pierwszego w dzielnicy multipleksu – mówi prezes EPP Hadley Dean, cytowany na retailnet.pl.

d1delso

Podziel się opinią

Share
d1delso
d1delso