Trwa ładowanie...

Galeria Mokotów na Święta [Artykuł sponsorowany]

Wielka śnieżna kula, kolędowe studio nagrań, czy świąteczna foto budka – to niektóre z wyjątkowych gwiazdkowych atrakcji, jakie w nadchodzący weekend pojawią się w Galerii Mokotów i wprowadzą nas w świąteczny nastrój

Artykuł sponsorowany
Galeria Mokotów na Święta [Artykuł sponsorowany]
d247pba
d247pba

Podczas gwiazdkowych zakupów szukamy nie tylko prezentów, ale też ciekawych inspiracji. Płynące z głośników kolędy i pastorałki wprowadzają nas w świąteczny nastrój, a niepowtarzalne dekoracje i atrakcje pozwalają poczuć magię tego wyjątkowego czasu.

Co czeka nas w centrach handlowych? W najbliższą sobotę galeria zamienia się w świąteczne miasteczko: gwiazdkowa poczta, kolędowe studio nagrań czy rozśpiewane przedszkole to tylko niektóre z atrakcji. Pomiędzy kolorowymi dekoracjami, w Alei Smaków pojawi się wielka śnieżna kula - najbardziej magiczna ze wszystkich świątecznych atrakcji. Każdy, kto do niej wejdzie, będzie mógł poczuć świąteczny puch na własnej skórze, ponieważ naciśnięcie guzika sprawi, że śnieg będzie unosił się w powietrzu.

W Galerii stanie też świąteczna foto budka, w której będzie można zrobić sobie zabawne zdjęcia z brodą Mikołaja lub w czapce Śnieżynki. Taka pamiątka przez wiele lat będzie wywoływać uśmiech na twarzy. W mini studiu nagraniowym fani kolędowania będą mogli stworzyć własną wersję popularnej świątecznej piosenki. Wystarczy wybrać ulubiony podkład muzyczny i dać upust swojemu talentowi. A ci, którzy pielęgnują piękną tradycję wysyłania kartek bożonarodzeniowych lub chcą odświeżyć ten zwyczaj, będą mogli wypełnić pocztówkę lub stworzyć jej własną wersję w Post Office i zrobić niespodziankę najbliższym. Post Office zajmie się jej wysłaniem.
Osoby, które podczas zakupów znajdą podarunki dla najbliższych będą mogły przyozdobić je w punkcie pakowania prezentów, gdzie każdy długo wybierany upominek zyska odpowiednią oprawę, by pięknie wyglądał pod choinką.

A dla najmłodszych? W specjalnej gwiazdkowej strefie w Alei Smaków (poziom 2), przygotowanej razem z Rubik Music School, będą mogli wziąć udział w warsztatach muzycznych z instrumentami oraz samodzielnie przygotować ozdoby świąteczne.
Ponadto, dla tych, którzy w te Święta chcieliby wybrać się w podróż swojego życia lub podarować komuś bliskiemu niezapomniany gwiazdkowy prezent – wyprawę do Nowego Jorku lub jednej z europejskich stolic mody, Galeria Mokotów, wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT przygotowała Loterię Świąteczną. By wziąć udział w zabawie wystarczy założyć Kartę Stałego Klienta. Loteria potrwa do 20 grudnia.

http://corto.www.wp.pl/as/75106-Artykul_Media_Forum.html

Artykuł sponsorowany
d247pba

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d247pba