Trwa ładowanie...

GDDKiA ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę węzła Lubelska

Stołeczny oddział poinformował o rozpoczęciu procedury przyjmowania ofert na ok. 2 km odcinek mający połączyć Południową i Wschodnią Obwodnicę Warszawy

Share
GDDKiA ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę węzła Lubelska
d1e7rrm

Węzeł Lubelska będzie docelowo dwupoziomowy, a jego powstanie ma kluczowe znaczenie dla wielu już istniejących oraz budowanych tras szybkiego ruchu. Umożliwi on bowiem przejazd: w kierunku Białegostoku drogą S8, do Terespola planowaną autostradą A2 oraz Lublina docelowo drogą S17. Przez Południową Obwodnicę Warszawy, kierowcy będą się mogli z kolei przedostać do węzła Konotopa, autostrady A2.

Przetarg, który ogłosił warszawski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad będzie się składał z dwóch etapów. W pierwszym, wszyscy oferenci chętni do udziału w postępowaniu zostaną ocenieni pod kątem formalnej poprawności wniosków . GDDKiA będzie także weryfikować kondycję ekonomiczną potencjalnego wykonawcy oraz jego doświadczenie. Natomiast w kolejnym etapie wyłonione firmy (maksymalnie 20) zostaną zaproszone do składania konkretnych ofert. Zamawiający będzie brał pod uwagę przede wszystkim cenę oraz okres gwarancji, jakim zostanie objęty budowany węzeł Lubelska. Konsorcja mogą składać wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu , do dnia 15 lipca br. Sam węzeł Lubelska powinien zostać oddany do użytku w 2019 roku.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1e7rrm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e7rrm
d1e7rrm