Trwa ładowanie...

Gdzie jeszcze zniżki z Kartą Warszawiaka?

Taniej nauczysz się chińskiego, obejrzysz sztukę teatralną lub pójdziesz na kręgle

Share
Gdzie jeszcze zniżki z Kartą Warszawiaka?
d44ca8d

Ze zniżką nauczysz się chińskiego, obejrzysz sztukę teatralną lub pójdziesz na kręgle! Z Kartą Warszawiaka transport, kultura i sport taniej. Od 2014 r. posiadacze Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka mogą korzystać także ze zniżek i preferencji w instytucjach kultury, sportu i rekreacji. Ta lista miejsc, które honorują Karty, będzie stale się powiększać.

Konsultacja psychologiczna z 50-procentową zniżką, wynajęcie toru na kręgielni z 33-procentową, a kurs chińskiego z 10-procentową. Poza tym 10-30-procentowe ulgi na wstęp do warszawskich muzeów oraz teatrów. Na liście zniżek znajdziemy też usługi stomatologiczne, mediacje w konfliktach rodzinnych czy obiad we włoskiej restauracji.

d44ca8d

Nowy program to również zachęta do płacenia podatków w Warszawie dla wszystkich tych osób, które tego nie robią, a tu mieszkają. Takich osób może być nawet kilkaset tysięcy - mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz - Wszyscy ci, którzy płacą tutaj podatki, dokładają się w ten sposób do kosztów funkcjonowania miasta. To między innymi dzięki tym pieniądzom powstają i działają szkoły, przedszkola oraz żłobki, różne instytucje kultury, takie jak teatry czy muzea. Jeżdżą nowe autobusy, tramwaje i metro.

Pełną listę zniżek znajdziecie TUTAJ .

d44ca8d

Podziel się opinią

Share
d44ca8d
d44ca8d