Trwa ładowanie...

Gdzie kupić nowe bilety w okresie sylwestrowo-noworocznym?

1 stycznia wchodzi w życie nowa taryfa. Zmienią się ceny wszystkich rodzajów biletów

Gdzie kupić nowe bilety w okresie sylwestrowo-noworocznym?
db48632
db48632

W Sylwestra (31 grudnia) *Punkty Obsługi Pasażerów ZTM: Centrum I, Ratusz Arsenał i Młociny oraz na Lotnisku Chopina będą otwarte w godzinach 7.00-18.00. POP znajdujący się przy ulicy Żelaznej 61 będzie czynny od godziny 7.00 do godziny 14.00. *Pozostałe punkty będą nieczynne.

Oprócz POP-ów bilety z obowiązującej obecnie taryfy będzie można kupić w tych dniach również u kierowców i motorniczych, w biletomatach stacjonarnych oraz w pojazdach komunikacji miejskiej, a także przez telefon komórkowy i w Internecie.

Nowy Rok (1 stycznia), jest ustawowo dniem wolnym od pracy i handlu. Tego dnia nieczynne będą zatem Punkty Obsługi Pasażerów ZTM. Zamknięta będzie również większość innych punktów sprzedaży, takich jak np. kioski z prasą. Bilety będzie można kupić w biletomatach (w automatach w autobusach MZA będzie można także kupić bilety okresowe), u prowadzących pojazdy i przez telefon komórkowy. Warto więc by osoby, które będą w noc sylwestrową korzystały z komunikacji miejskiej pomyślały o zakupie biletów jeszcze w bieżącym roku.

db48632
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db48632