Trwa ładowanie...
d1m2r4y

Gdzie mieszkają groźne psy? Gdzie jest monitoring, a gdzie plac zabaw? [MAPA]

Ciekawa i kompleksowa mapa Warszawy przygotowana przez serwis Dobraulica.pl
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdzie mieszkają groźne psy? Gdzie jest monitoring, a gdzie plac zabaw? [MAPA]
d1m2r4y

Serwis internetowy Dobraulica.pl przygotował wyjątkowo wszechstronną mapę , na której znalazło się kilka tysięcy informacji. Informacji przydatnych mieszkańcom danej okolicy lub tym, którzy tę okolicę chcą bliżej poznać.

Przeczytajcie też: M2 razem z M1. Plus mapa kolejki szynowej

Co znajdziemy na mapie?

d1m2r4y

Informacje, jakie tu znajdziemy, są bardzo wszechstronne. Na mapie oznaczone są najbliższe szkoły rejonowe, posterunki policji, obiekty kultury (muzea, biblioteki), bazarki, place zabaw, studnie wody oligoceńskiej, apteki i przychodnie - tak jak na wielu innych mapach. Jednak tutaj dodatkowo znajdziemy informację np. o miejscach, w których właściciele zarejestrowali psy uznawane za agresywne i niebezpieczne, sprawdzimy też, czy w danej lokalizacji znajdują się kamery miejskiego monitoringu.

Mapa zawiera też informacje, na jakich ulicach narażeni możemy być na hałasy całodobowych obiektów komercyjnych, głośnych klientów całodobowych sklepów z alkoholem. Możemy też sprawdzić, które skrzyżowania są - według warszawskiej drogówki - najbardziej niebezpieczne.

To nie wszystko. Wiele z tych informacji opatrzonych jest stosowną informacją. Jeśli w danym miejscu można spotkać agresywnego psa, to dzięki mapie dowiemy się, jakiej dokładnie jest on rasy. Jeśli interesuje nas lokalizacja studni oligoceńskiej, dzięki mapie dowiemy się o częstotliwości badania jakości wody w tym miejscu.

"Dobraulica.pl" stworzył również* mapę przestępstw popełnianych w Warszawie .*

d1m2r4y

ZOBACZ MAPĘ WARSZAWY

Przeczytajcie też: Zaplanuj podróż po Warszawie z Google Transit

d1m2r4y

Podziel się opinią

Share

d1m2r4y

d1m2r4y