Trwa ładowanie...

Gdzie na narty lub sanki w Warszawie?

Mamy dla Was miejsca, ceny i adresy!

Gdzie na narty lub sanki w Warszawie?
d3qgg5a

Od piątku pada i jeśli wierzyć meteorologom, taka pogoda ma się utrzymać przez kilka ładnych dni. Mamy więc świetną okazję, żeby wybrać się na narty lub sanki.

Nikogo chyba nie trzeba zachęcać do odwiedzenia Górki Szczęśliwickiej. Cały stok jest regularnie wyrównywany, działają dwa wyciągi: krzesełkowy i talerzykowy. Ceny biletów: godzina - 19 i 12 (ulgowy) zł, dwugodzinny - 32 i 20 (ulgowy) zł, trzygodzinny - 40 i 25 (ulgowy) zł. Nie jest najtaniej, za to na Górce można skorzystać dodatkowo z nauki jazdy na nartach lub snowboardzie. Znajdziemy też tam wypożyczalnię która oferuje sprzęt dla każdego użytkownika. Szczegóły na TEJ stronie.

Za darmo można korzystać ze świeżo otwartego snowparku , który powstał na Wzgórzu Trzech Szczytów (ul. Kazury) na Ursynowie. Znajdziemy m.in. flatbox, butterbox, a nawet sześciometrowy double street rail. Nie ma tam niestety profesjonalnego oświetlenia, więc po zachodzie słońca jazda jest lekko utrudniona (choć dziś organizatorzy zapowiedzieli ustawienie lamp).

d3qgg5a

2 i 9 lutego (niedziela) odbędą się imprzey z cyklu "Ochota na biegówki". Zaprasza Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy - bieganie odbędzie się na Polu Mokotowskim i oferuje wszystkie te zimowe opcje oraz jedyną w swoim rodzaju atmosferę - mówią organizatorzy. Udział w imprezie jest bezpłatny. Dla pierwszych 80 osób darmowe wypożyczenie sprzętu narciarskiego.
Szczegóły znajdziecie TUTAJ .

W stolicy właściwie pobiegać w każdym parku, także skorzystać z Wiślanej Narciarskiej Trasy Biegowej (na odcinkach od Mostu Świętokrzyskiego do Mostu Łazienkowskiego oraz od Mostu Gdańskiego do Mostu Grota Roweckiego). Można także wybrać się do Powsina.

Jeśli ktoś woli łyżwy - listę warszawskich lodowisk znajdzie TUTAJ .

Stadion Narodowy zaprasza na Longboardowe Tłuste Czwartki . Cykl zajęć startuje dzisiaj i potrwa do 20 lutego. Zajęcia są darmowe, należy tylko zapłacić 5 zł za wstęp na stadion. Chcemy serdecznie zaprosić wszystkich spragnionych jazdy w dobrym towarzystwie, wszystkich spragnionych nowych wrażeń, i wszystkich chcących spróbować, o co w ogóle chodzi z tymi longboardami - mówią organizatorzy. Szczegóły.

d3qgg5a

Skąd wziąć sprzęt? Poniżej znajdziecie listę wypożyczalni sprzętu narciarskiego.

Sport XXI
aleja Solidarności 82a
www.sportxxi.pl

Bachleda Sport
ul. Filtrowa 68
www.vitalsports.pl

Stacja Balon
ul. Wybrzeże Szczecińskie
www.stacjabalon.pl

Centrum Narciarstwa Biegowego Moczydło-Alpina
ul. Górczewska 69/73
www.moczydloalpina.pl

NartyWarszawa.pl
ul. Mangalia 4
www.nartywarszawa.pl

Unlimited Sports
ul. Powstańców Śląskich 124/39
www.unlimitedsports.pl

Biegówki na Młocinach
ul. Żubrowa 15a
biegowkinamlocinach.pl

d3qgg5a

Park Kultury w Powsinie
ul. Maślaków 1
www.parkpowsin.pl

Biegówki na Choszczówce
ul. Chlubna 1a
www.biegowkinachoszczowce.pl

Nartoteka
ul. Bartoszycka 26
www.nartoteka.pl

Jeśli znacie inne miejsca - dopiszcie je w komentarzach.

d3qgg5a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qgg5a