Trwa ładowanie...

Gdzie robimy zakupy?

Wasze ulubione miejsca to...

Share
Gdzie robimy zakupy?
d2k8nsd

Ankieterzy GfK Polonia sprawdzili , które warszawskie centra handlowe są najbardziej lubiane.

W Warszawie działa ponad 30 centrów handlowych, różniących się głównie powierzchnią, architekturą, wystrojem, ofertą i pozycjonowaniem. Klienci odwiedzają wielkie galerie miejskie w poszukiwaniu zróżnicowanej oferty modowej, rozrywkowej i gastronomicznej - czytamy na stronach GfK. Warszawiacy deklarują też, że regularnie robią zakupy w 3-4 centrach handlowych i spędzają tam średnio 3 godziny.

Centra handlowe oceniano w kilku kategoriach, m.in. pod względem oferty modowej, oferty gastronomicznej oraz jakości marketu FMCG znajdującego się na terenie danego centrum.

d2k8nsd

Najwięcej pozytywnych ocen otrzymały Arkadia, Złote Tarasy, Galeria Mokotów oraz Wola Park. W kategorii oferty modowej doceniona została oferta centrum handlowego Arkadia, którą pozytywnie ocenia 85 proc. respondentów. Pod tym względem Warszawiacy cenią sobie również outlet Fashion House Piaseczno (83 proc.) i Złote Tarasy (82 proc.). Wśród marketów FMCG, zlokalizowanych na terenie danego centrum handlowego, najwięcej klientów pozytywnie ocenia obiekty Auchan: w Piasecznie (88 proc.), w centrum Wola Park (88 proc.) i w Łomiankach (85 proc). Pozostałe wyróżnione obiekty to hipermarkety Real w Forcie Wola (81 proc.) i w King Cross Praga (81 proc.). Najlepszy foodcourt, czyli ofertę gastronomiczną, mają według warszawiaków: Złote Tarasy (80 proc.), Arkadia (78 proc.) i Galeria Mokotów (77 proc.).

Respondenci uznali też, że najlepszą ofertę sklepów z produktami do domu i ogrodu prezentuje Ikea - w Jankach i na Targówku – oraz Centrum Krakowska. W kategorii elektroniki/ RTV i AGD najlepiej oceniono centrum M1 w Markach.

d2k8nsd

Podziel się opinią

Share
d2k8nsd
d2k8nsd