Trwa ładowanie...

Gdzie w rocznicę śmierci Jana Pawła II?

Zobacz, jakie wydarzenia odbywają się w w Warszawie 2 kwietnia

Share
Gdzie w rocznicę śmierci Jana Pawła II?
dynfeix

W najbliższą środę, 2 kwietnia, minie dziewiąta rocznica śmierci Jana Pawła II. Jak Warszawa będzie wspominać papieża?* Czuwanie modlitewne przed papieskimi relikwiami odbędzie się na placu Piłsudskiego*. To tam Jan Paweł II najczęściej spotykał się z wiernymi, kiedy gościł w Warszawie. Przed czuwaniem będzie można zobaczyć materiały filmowe przygotowane przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie chór Centrum Myśli Jana Pawła II.

Ale to nie koniec wydarzeń w Warszawie. O godzinie 17:00 metropolita warszawski Kazimierz Nycz będzie przewodniczył mszy świętej w kościele św. Anny w Wilanowie. Mszy będzie towarzyszyć koncert organowy Emanuela Bączkowskiego dla Jana Pawła II oraz wystawa prac Ewy i Macieja Berbeków "Między niebem a ziemią”.

Centralna Biblioteka Wojskowa zaprasza na sympozjum "Jan Paweł II a wojsko". Start o godzinie 10:00. Inne sympozjum odbędzie się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i jest organizowane z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Usłyszymy tam wystąpienia rektorów obu uczelni: prof. Alojzego Szymańskiego (SGGW) i ks. prof. Stanisława Dziekońskiego (UKSW) i kardynała Nycza.

dynfeix

dynfeix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dynfeix