Trwa ładowanie...

Giełda płyt winylowych dziś nad Wisłą

Przez cały dzień miłośnicy winyli będą mogli polować na "perełki"

Share
Giełda płyt winylowych dziś nad Wisłą
du4xnmp

Dziś od godziny 12.00 do 18.00 w Klubokawiarni Plażowa trwać będzie wyjątkowa giełda płyt winylowych. Wydarzenie ma na celu zgromadzenie ich miłośników w jednym miejscu. Plażowy kącik winylowy przygotowany zostanie przez Płyty Gramofonowe, Vinyl Tamka oraz Warszawską Giełdę Płytową. Będzie można wybierać spośród ponad tysiąca płyt winylowych wyselekcjonowanych specjalnie na tę okazję. Bogaty przekrój gatunków muzycznych takich jak: rock, pop, jazz, funk, soul, muzyka filmowa, muzyka klasyczna czy muzyka polska. Ceny już od 3zł za płytę.

Płyty Gramofonowe to jeden z najmłodszych sklepów na winylowej mapie Warszawy, położony tuż przy Placu Zbawiciela. Posiadają bogatą ofertę płyt w różnych gatunkach muzycznych. Znajdą się również takie z wyjątkową muzyką filmową. Natomiast Vinyl Tamka to jeden z najpopularniejszych sklepów winylowych w Warszawie. Bogata oferta płyt z każdego gatunku. Unikatowe wydania, tzw. first pressy oraz poszukiwane tytuły z klasyki gatunków takich jak rock czy jazz.

Warszawska Giełda Płytowa, najstarsza giełda płytowa w Polsce, odbywała się w warszawskich Hybrydach do początku lat 90. Została reaktywowana po 17 latach.

Na giełdę w Klubokawiarni Plażowa przy Wybrzeżu Szczecińskim 1 wstęp jest wolny.

du4xnmp
du4xnmp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du4xnmp