Trwa ładowanie...
d1bc797

Gigantyczne korki w Warszawie. Stoi Trasa Toruńska, wypadek w al. Prymasa Tysiąclecia

Święta zakończone, kierowcy ruszyli na drogi i utknęli w korkach. Sytuacja w stolicy jest poważna. Stoi Trasa Toruńska od Marek do Marymontu, bo ktoś porzucił zepsuty samochód. Nieciekawie jest też przy rondzie Zesłańców Syberyjskich oraz Radzymińskiej. Dostajemy kolejne informacje od czytelników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W korku postoimy nawet godzinę
W korku postoimy nawet godzinę (WP.PL, Fot: Wawalove)
d1bc797

Niemal cała Warszawa stoi w korku. Najgorzej jest na trasie S8 - opóźnienia wynoszą tam ponad 80 minut. Trasa zakorkowana jest w stronę Centrum. Najprawdopodobniej winę ponosi zepsuty samochód pozostawiony na lewym pasie trasy.

Z kolei na wysokości Wisłostrady, w kierunku zjazdu na al. Jerozolimskie doszło do wypadku.

Poważne opóźnienia sa również w al. Prymasa Tysiąclecia, al. Józefa Piłsudskiego, Radzymińskiej, Puławskiej i Popularnej. W tunelu przed rondem Zesłańców Syberyjskich doszło do zderzenia kilku aut. Do wypadku doszło także przy ulicy Obozowej w kierunku wjazdu na S8.

d1bc797

Poniżej zamieszczamy mapkę z aktualnymi utrudnieniami. - Bielany są sparaliżowane powrotem Warszawiaków ze świąt. Czekam na busa w uber korku - jeszcze takiego nie widziałem - przesłał nam wiadomość pan Marcin. - To chyba rekord. Dojazd do pracy trwał trzy razy dłużej - napisała pani Magda.

Zobacz także: Złe wieści dla przyszłych emerytów. Czeka Cię bieda!

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Lokatorzy są w kropce. Miasto chce im dać odszkodowanie, ci nie wiedzą, jak wypełnić wnioski

d1bc797

Podziel się opinią

Share
d1bc797
d1bc797