Trwa ładowanie...

Gigantyczne korki w Warszawie. Stoi Trasa Toruńska, wypadek w al. Prymasa Tysiąclecia

Święta zakończone, kierowcy ruszyli na drogi i utknęli w korkach. Sytuacja w stolicy jest poważna. Stoi Trasa Toruńska od Marek do Marymontu, bo ktoś porzucił zepsuty samochód. Nieciekawie jest też przy rondzie Zesłańców Syberyjskich oraz Radzymińskiej. Dostajemy kolejne informacje od czytelników.
Share
W korku postoimy nawet godzinę
W korku postoimy nawet godzinęŹródło: WP.PL, Fot: Wawalove
dc6b8zp

Niemal cała Warszawa stoi w korku. Najgorzej jest na trasie S8 - opóźnienia wynoszą tam ponad 80 minut. Trasa zakorkowana jest w stronę Centrum. Najprawdopodobniej winę ponosi zepsuty samochód pozostawiony na lewym pasie trasy.

Z kolei na wysokości Wisłostrady, w kierunku zjazdu na al. Jerozolimskie doszło do wypadku.

Poważne opóźnienia sa również w al. Prymasa Tysiąclecia, al. Józefa Piłsudskiego, Radzymińskiej, Puławskiej i Popularnej. W tunelu przed rondem Zesłańców Syberyjskich doszło do zderzenia kilku aut. Do wypadku doszło także przy ulicy Obozowej w kierunku wjazdu na S8.

dc6b8zp

Poniżej zamieszczamy mapkę z aktualnymi utrudnieniami. - Bielany są sparaliżowane powrotem Warszawiaków ze świąt. Czekam na busa w uber korku - jeszcze takiego nie widziałem - przesłał nam wiadomość pan Marcin. - To chyba rekord. Dojazd do pracy trwał trzy razy dłużej - napisała pani Magda.

Zobacz także: Złe wieści dla przyszłych emerytów. Czeka Cię bieda!

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Lokatorzy są w kropce. Miasto chce im dać odszkodowanie, ci nie wiedzą, jak wypełnić wnioski

dc6b8zp

Podziel się opinią

Share
dc6b8zp
dc6b8zp