Trwa ładowanie...
d379fgo

Gigantyczne opóźnienia remontu przy Marynarskiej. Tramwaje wrócą dopiero za rok

Do pracy w tzw. Mordorze, gdzie znajduje się jedno z głównych skupisk biurowych w stolicy, dojeżdża ok. 100 tys. osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gigantyczne opóźnienia remontu przy Marynarskiej. Tramwaje wrócą dopiero za rok
d379fgo

*Pracownicy tzw. Mordoru będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Remont ul. Marynarskiej, który miał zakończyć się we września, potrwa jeszcze kilka miesięcy. Ruch tramwajowy zostanie przywrócony dopiero pod koniec sierpnia przyszłego roku. *

- W trakcie prowadzenia prac ujawniły się instalacje podziemne, których nie było w pierwotnym projekcie i które wymusiły zmiany w dokumentacji - poinformował Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych. Chodzi o ciepłociąg, który może zostać przeniesiony dopiero wiosną, po zakończeniu sezonu grzewczego. W przeciwnym razie mieszkańcom Służewca grozi odcięcice ogrzewania.

Oznacza to, że remont ul. Marynarskiej się opóźni. Prace na tym odcinku trwają już od zeszłego roku. Już wtedy wycofano ruch tramwajowy. Jest to ogromny problem dla mieszkańców i osób pracujących w tzw. Mordorze, gdzie znajduje się jedno z głównych skupisk biurowych w stolicy. Do pracy dojeżdża tam ok. 100 tys. osób.

d379fgo

źródło: RDC

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: 9 tysięcy osób pobiegnie dziś przez centrum stolicy. Rusza Biegnij Warszawo

d379fgo

Podziel się opinią

Share
d379fgo
d379fgo