Trwa ładowanie...
d33hxk9

Gra miejska "Dzielnica północna,Północna Dzielnica"

Rusz w Warszawę lat 20. i 30., poznaj jej mieszkańców, poczuj rytm międzywojennego miasta!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gra miejska "Dzielnica północna,Północna Dzielnica"
d33hxk9

Piękne lata dwudzieste i trzydzieste w Warszawie, tętniąca życiem żydowska dzielnica jest jednym z centrów szybko rozwijającego się miasta. Jesteście w samym sercu Dzielnicy Północnej, jako znani reporterzy ogólnopolskiego dziennika dostaliście pilne zlecenie: przygotować materiał do poniedziałkowego wydania - tak przedstawia się scenariusz gry miejskiej, która przeniessie nas w środek żydowskiej części Warszawy, która wkrótce przestała istnieć - Wyruszycie w podróż po Nalewkach, poznajcie ich mieszkańców, osoby znane i przypadkowych przechodniów, poczujecie rytm międzywojennego miasta.

Dzięki grze miejskiej "Dzielnica północna, Północna Dzielnica" będzie można poznać dawne tajemnice Nalewek i Muranowa.Gra odbędzie się 26 maja, w niedzielę. Start o godzinie 11:00 na ulicy Andersa 15. Rejestracja graczy: jidysz@shalom.org.pl
Do gry zapraszamy zespoły 2-5 osobowe. Zagraj jeśli uwielbiasz smak przedwojennej Warszawy, interesuje Cię kultura jidysz, lubisz ciekawą rozrywkę. Na najlepszych czekają nagrody! - mówią organizatorzy, Centrum Kultury Jidysz.

d33hxk9

Podziel się opinią

Share
d33hxk9
d33hxk9