Trwa ładowanie...

Gra Miejska Śladami Barei II

Uczestnicy gry będą musieli dogłębnie poznać zakamarki Ursynowa, by odnaleźć punkty, które ciągle żyją w latach osiemdziesiątych i stwarzają sytuacje oraz problemy iście z komedii Stanisława Barei

Gra Miejska Śladami Barei II
d24abs1
d24abs1

Chcesz przenieść się na chwilę w czasy PRL-u i zasmakować tamtego klimatu? Pamiętasz PRL i chciałbyś przeżyć te czasy, ale z większą dozą poczucia humoru? Już niedługo druga edycja Gry Miejskiej Śladami Barei.

Uczestnicy gry będą musieli dogłębnie poznać zakamarki Ursynowa , by odnaleźć punkty, które ciągle żyją w latach osiemdziesiątych i stwarzają sytuacje oraz problemy iście z komedii Stanisława Barei. Kto okaże się najlepiej sobie radzić w PRL-owskich warunkach? Organizatorzy zapewniają oryginalne, interesujące i naprawdę śmieszne atrakcje. Oprócz tego, to Wy stworzycie klimat tej gry! Pamiętajcie:

Nad wszystkim czuwa gospodarz domu
Nie da on krzywdy zrobić nikomu
Zawsze pomoże o każdej porze
O, mój Boże

Gra Miejska Śladami Barei II
12 października 2013, Ursynów
Zapisy trwają do wyczerpania miejsc

Maksymalna liczba drużyn – 50.

W każdej drużynie musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia.* Zgłoszenie wyślij na adres gra@zwalcznude.pl*. W temacie należy wpisać „Śladami Barei II". Aby zgłoszenie było ważne, wiadomość musi zawierać poniższe informacje:
- Nazwa drużyny oraz ilość osób.
- Imię, nazwisko, mail prowadzącego i ewentualnie pozostałych uczestników.
- Ilość i wiek dzieci biorących udział w grze - wszystkie pociechy w wieku 4-10 lat, zgłoszone drogą mailową, które wezmą w niej udział i ukończą zabawę otrzymają nagrody.
- Środek transportu
- Dzielnica, w której mieszkasz.
- Źródło informacji o grze.

d24abs1
d24abs1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24abs1