Trwa ładowanie...
d3csnrl

Grójecka bez tramwajów. Prawie do końca sierpnia

Pasażerów wozić będzie autobus zastępczy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grójecka bez tramwajów. Prawie do końca sierpnia
d3csnrl

W związku z zaplanowanymi pracami torowymi, tramwaje nie będą kursowały między placem Narutowicza a pętlami P+R Al. Krakowska i Banacha. Pasażerów wozić będzie zastępcza linia autobusowa Z-9. Zmienią się też trasy autobusów - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego .

Początek prac planowany jest przez Tramwaje Warszawskie na 8 sierpnia. Remont potrwać ma do 21 sierpnia. Dla warszawiaków oznacza to skrócenie linii 1, 7, 9, 15 i 25 do pętli na placu Narutowicza oraz czasowe zawieszenie linii 14 i 77. - Mieszkańcy wciąż będą mogli wrócić nocą znad Wisły tramwajem. Nocne kursy linii 77 będą realizowały tramwaje linii 9 - informuje Igor Krajnow z ZTM.

Zastępcza linia autobusowa Z-9 kursować będzie na trasie pl. Narutowicza – Grójecka – P+R al. Krakowska. Podczas pierwszego etapu remontu autobusy jadące ulicą Banacha w kierunku Bitwy Warszawskiej 1920 roku nie będą mogły przejechać na wprost przez skrzyżowanie z Grójecką. W związku z tym na trasy objazdowe zostaną skierowane linie 136, 172 i 186.

d3csnrl

Autobusy linii 136 w kierunku Młynowa i 186 w kierunku Nowodworów pojadą objazdem: Banacha – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Autobusy 172 w kierunku CH Blue City pojadą trasą: Banacha – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego.

Przeczytajcie też: W metrze zaplombują bramki awaryjne

d3csnrl

Podziel się opinią

Share
d3csnrl
d3csnrl