Trwa ładowanie...

Groził bronią, bo chciał pieniędzy na alkohol

Wszystko zdarzyło się w samym centrum Warszawy...

Groził bronią, bo chciał pieniędzy na alkohol
ddf0o5z
ddf0o5z

Do zdarzenia doszło w miniony weekend wieczorem w parku nieopodal dworca Śródmieście. Do mężczyzny siedzącego na ławce podszedł mężczyzna i zażądał pieniędzy. Zaskoczony sytuacją przechodzień odpowiedział, że nie dysponuje gotówką. W tym momencie napastnik odsłonił ubranie pokazując ukryty za paskiem spodni przedmiot przypominający broń palną.

Grożąc swojej ofierze pozbawieniem życia nakazał kupno butelki wódki w najbliższym sklepie dając na realizację swojego żądania 15 minut. Przestraszony mężczyzna zamiast do sklepu udał się na dworzec centralny i o tym, co go spotkało, opowiedział oficerowi dyżurnemu komisariatu policji.

We wskazane przez pokrzywdzonego miejsce udał się natychmiast najbliższy patrol. Policjanci zauważyli w parku mężczyznę odpowiadającego rysopisowi napastnika. W ten sposób już po kilkunastu minutach od przyjęcia zgłoszenia policjanci zatrzymali kompletnie zaskoczonego obrotem sytuacji 32-letniego Michała N. Policjanci znaleźli także przy mężczyźnie pneumatyczny pistolet na śrut, którym chwilę wcześniej groził pokrzywdzonemu. Za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego Michalowi N. grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

ddf0o5z
ddf0o5z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddf0o5z