Trwa ładowanie...
d1fct37

Groził dwóm kobietom. Zatrzymał go policjant po służbie

Policjant po służbie zatrzymał mężczyznę, który groził dwóm kobietom. Miał sądowy zakaz zbliżania się do jednej z nich. Teraz odpowie również za złamanie tego zakazu.
Share
Zatrzymany mężczyzna, który groził dwóm kobietom
Zatrzymany mężczyzna, który groził dwóm kobietomŹródło: Policja, Fot: Policja
d1fct37

38-latek groził dwóm kobietom pozbawieniem życia. W ręku miał pałkę teleskopową. Groźby wystosowywał mimo wcześniej orzeczonego przez sąd zakazu zbliżania się do jednej z pokrzywdzonych.

Policjant wracał po służbie

W sobotę po godz. 18 policjant wracający z służby z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV usłyszał odgłosy awantury na posesji w Milanówku. Zdecydował się podjąć interwencję.

d1fct37

Na terenie posesji zastał mężczyznę z pałką teleskopową w ręku, który groził pozbawieniem życia dwóm kobietom. Policjant przedstawił się i próbował uspokoić agresora. Mężczyzna jednak nie wykonywał jego poleceń i nadal próbował atakować. Został szybko obezwładniony. Policjant natychmiast wezwał policję z grodziskiej komendy. Przekazał im ujętego mężczyznę.

Dalsze czynności milanowskich policjantów doprowadziły do przedstawienia zatrzymanemu zarzutu kierowania gróźb karalnych wobec dwóch kobiet.

Był już wcześniej karany

Mężczyzna wcześniej był już karany za taki sam czyn. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci zakazu zbliżania się do jednej z pokrzywdzonych. Teraz 38-latek odpowie także za złamanie tego zakazu.

Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec zatrzymanego dozoru policji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1fct37

Podziel się opinią

Share
d1fct37
d1fct37