Trwa ładowanie...
d3opgkz

Groził, że ją odstrzeli, jeśli się z nim nie umówi

58-latek szukał w ten sposób szczęścia w miłości
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Groził, że ją odstrzeli, jeśli się z nim nie umówi
d3opgkz

58-letni Jacek S. od dłuższego czasu nękał swoją znajomą. Żądał, by ta się z nim spotykała. Gdy odmawiała - groził, że ją zabije. Mężczyzna usłyszał zarzut, za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Przeczytajcie też: Policja szuka ofiary napadu. Szokujące nagranie z monitoringu

Najpierw policjanci z patrolówki otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna grozi kobiecie pistoletem. Funkcjonariusze przeprowadzili czynności na miejscu zdarzenia, a pokrzywdzona złożyła zawiadomienie. Śledczy przesłuchali też świadków. 58-letni Jacek S. został zatrzymany.

d3opgkz

Jak opowiadała kobieta, od dłuższego czasu mężczyzna regularnie grozi jej śmiercią. Wbrew jej woli chce, by spotykała się z nim. W dniu, w którym zdecydowała się wezwać policję , mężczyzna przyszedł do niej z przedmiotem przypominającym pistolet. Wyjmując go zza kurtki zagroził, że ją odstrzeli, a wszystko po to, by pokrzywdzona wciąż się z nim spotykała.

Policjanci ustalili, że przedmiot przypominający broń był na szczęście jedynie „straszakiem”, 58-latek noc spędził w policyjnej celi. W wydziale dochodzeniowo-śledczym policjanci przedstawili mu zarzut kierowania gróźb karalnych.

Przeczytajcie też: Policja szuka złodzieja. Czy ktoś go rozpoznaje?

d3opgkz

Podziel się opinią

Share

d3opgkz

d3opgkz