Trwa ładowanie...

Gwiazdy na 5. urodzinach "Party"

Prawdziwa plejada: Żmuda, Doda, Rosati, Wendzikowska, Herbuś...

Gwiazdy na 5. urodzinach "Party"
d1mzysp

Jakie trendy będą dominowały na salonach w jesienno-zimowym sezonie? Wystarczy zobaczyć jak wyglądały gwiazdy na imprezie magazynu Party. Pierwszym dominującym kolorem jest srebro. Beata Sadowska zdecydowała się na metaliczną bluzkę,* Aneta Wikariak* - sukienkę, a* Lidia Kopania* obsypała się srebrem od stóp do głów.

Modne będą też wszystkie odcienie niebieskiego. Zaczynając od granatu, który świetnie pasuje panom. Tym razem granatowy garnitur założył projektant Łukasz Jemioł i muzyk Wojciech Modzelewski. Natomiast sukienkę w intensywnym odcieniu turkusu wybrała Anna Wendzikowska i Agnieszka Popielewicz. Pati Sokół wolała bardziej pasujący do jej urody rozmyty błękit, a* Karolina Ferenstein-Kraśko* - chabrowy.

Dla mniej odważnych pocieszające może być to, że klasyczna mała czarna nigdy nie wychodzi z mody, teraz można ją też zamienić na małą białą lub małą popielatą. Na klasykę postawiła Kaja Śródka, Ada Fijał, Edyta Herbuś i Małgorzata Rozenek.

d1mzysp

Jako uniwersalny dodatek, który dodaje kreacji stylu, sprawdzi się skórzana kurtka, która status "must have" zyskała kilka sezonów temu i jest tak uniwersalna, że pewnie długo się nie znudzi. Natomiast całkiem świeżym elementem outfitu jest narzutka. Może być mała, futrzana w stylu retro jak u Katarzyny Zielińskiej, lub przypominająca poncho, jak u Aleksandry Mikołajczyk czy Dody.

d1mzysp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mzysp