Trwa ładowanie...

Gwiazdy na Paluchu. Biletem wstępu będzie karma dla zwierzaków

Warto przyjśc i wesprzeć podopiecznych schroniska.

Gwiazdy na Paluchu. Biletem wstępu będzie karma dla zwierzaków
dcltnji
dcltnji

Już w sobotę 26 września w warszawskim schronisku na Paluchu odbędzie się kolejna edycja niezwykłego wydarzenia. Gwiazdy na Paluchu to charytatywna impreza z udziałem osobistości polskiego show-biznesu, której celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom.

Gwiazdy na Paluchu to impreza dla wszystkich miłośników zwierząt oraz ich czworonogów. W programie znalazły się liczne atrakcje, m.in. spotkania z aktorami czy loteria z nagrodami. Podczas pokazu mody z udziałem gwiazd, uczestnicy poznają aktualne trendy, w sam raz na jesienny spacer z psem. Wszystkie osoby, które mają problemy ze swoimi zwierzakami, będą mogły zasięgnąć porad ekspertów. Na miejscu będzie dyżurować specjalista do spraw zdrowego i prawidłowego żywienia zwierząt Karolina Hołda, doktorantka Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW. Będzie można zasięgnąć także opinii w kwestii pielęgnacji, zdrowia czy zachowania psa. Wydarzenie uświetnią m.in. Marcelina Zawadzka, Rafał Mroczek, Małgorzata Potocka, Joanna Osyda, Stan Borys, Olga Frycz.

Biletem wstępu na imprezę jest karma, która trafi do zwierząt na Paluchu. Karmę będzie można zakupić na stoiskach Fera.pl przy wejściu do schroniska.****

Program wydarzenia:
10.00 – konkursy z nagrodami dla psów i ich właścicieli, porady ekspertów
11.30 - Spotkanie z aktorką Agatą Pruchniewską, autorką książki „Suka w szołbiznesie”
12.00 - spotkanie z twórcami programu „Przygarnij mnie”
12.30 – losowanie nagród na podstawie paragonów Fera.pl
13.00 - pokaz mody „Jesienny spacer z psem”, w rolach modeli gwiazdy i ich psy

dcltnji

Przeczytaj też:

dcltnji
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcltnji