Trwa ładowanie...

Gwiazdy na pokazie kolekcji Paprocki&Brzozowski

Mucha w okazałym toczku, Felicjańska w przezroczystej sukience, Mazolewski w różowych podkolanówkach

Share
Gwiazdy na pokazie kolekcji Paprocki&Brzozowski
d1hm8qo

W warszawskim OCH-teatrze duet kreatorów mody zaprezentował najnowszą kolekcję na wiosnę i lato 2013. Pokaz już na zaproszeniu zapowiadał się hasłem "Tylko dla dorosłych", gdyż kolekcja nosiła tytuł "Emmanuelle" i była inspirowana klasykiem kina erotycznego. Pokaz odbył się więc wśród poduszek oraz lekko przygaszonych świateł. Modelki adorowali półnadzy mężczyźni, a one same podczas pokazu były lekko zalotne i drapieżne.

Bardzo liczyłam na momenty i się nie zawiodłam- powiedziała Aleksandra Kwaśniewska - ciężko było mi się skupić. Byłam rozporoszona licznymi ciekawymi bodźcami wokół i na wybiegu. Przede mną występowali dość młodzi modele i wyraźnie byli skrępowani całą tą sytuacją, i mnie się to ich skrępowanie udzieliło. Bardzo fajny pomysł. Szalenie cenię kreatywnych ludzi, a chłopcy znaleźli fantastyczny pomysł na pokaz.

Kreacje zaproszonych gości także zwracały uwagę. Nie dało się przegapić ubranej na różowo** Anny Muchy, która pokazała się w pokaźnych rozmiarów fantazyjnym toczku. Ilona Felicjańska wystąpiła w przezroczystej koronkowej sukni, a **Wojtek Mazolewski zwracał uwagę różowymi podkolanówkami wystającymi spod czarnych pumpów.

Zobaczcie stylizacje pozostałych gwiazd podczas tego pokazu w naszej galerii poniżej.

d1hm8qo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hm8qo