Trwa ładowanie...
wyścig
Luiza Poreda
25-09-2012 07:42

Gwiazdy na Wyścigu Mydelniczek Red Bull

Monika Brodka startowała z Adamem Małyszem!

Share
Gwiazdy na Wyścigu Mydelniczek Red Bull
d3z53wt

Wszyscy, którzy zastanawiali się, jak wygląda jeżdżąca dynia, zaczarowany ołówek, konfesjonał, czy sklep mięsny na kółkach, w miniony weekend przekonali się o tym na własne oczy! *Na warszawską Agrykolę, po dziewięciu latach, powróciło kolorowe wydarzenie rodem z Belgii - wyścig mydelniczek Red Bull. *

__

Mydelniczki są pojazdami własnej konstrukcji, których napędem są wyłącznie mięśnie ludzkie (im szybsza załoga, tym lepiej) i siła grawitacji (im bardziej stroma górka, tym większa frajda). Oczywiste jest, że w Wyścigu zwyciężyła najszybsza drużyna, ale dla każdej redbullowej Mydelniczki równie ważna była także kreatywność i oryginalny przejazd, którymi zachwycała się zgromadzona publiczność.

d3z53wt

Na wyścigu pojawiły się również gwiazdy. Niektóre z nich, np. Monika Brodka i Adam Małysz wzięły udział w rywalizacji, inne takie jak Małgorzata Socha, Dorota Gardias, Łukasz Nowicki czy Katarzyna Kwiatkowska jedynie oceniały popisy kolegów.

- To był mój pierwszy raz z Małyszem i muszę przyznać, że trochę wytrząsł mi się mózg - żartowała po zawodach Monika Brodka, która startowała z wybitnym polskim skoczkiem.

Wielbiciele szybkiej i szalonej jazdy oraz sportowej rywalizacji potraktowanej z przymrużeniem oka odczuli prawdziwy dreszcz emocji związany z pościgami ich faworytów. - W wyścigach najbardziej lubię prędkość i adrenalinę, dlatego cieszę się, że mogę tu dzisiaj być - powiedział Alan Andersz.

Nagrody dla zdobywców trzech pierwszych miejsc okazały się równie obfitujące w adrenalinę: trening jazdy bolidem F1 w symulatorze Red Bull Racing w Anglii, nauka sportowej jazdy samochodem rajdowym pod okiem Michała Kościuszki oraz udział w specjalnych zawodach go-kartowych dla zespołu i 10 znajomych.

d3z53wt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z53wt
d3z53wt