Trwa ładowanie...

Hanna Gronkiewicz-Waltz składa świąteczne życzenia warszawiakom. Czego życzy?

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji prezydent Warszawy złożyła wirtualne życzenia mieszkańcom stolicy. Jak Wam się podoba?
Share
Prezydent stolicy opublikowała świąteczny film
Prezydent stolicy opublikowała świąteczny film Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Dawid Żuchowicz
d2ako1b

W Warszawie czuć już atmosferę świąt. Na stołecznych ulicach błyszczy zimowa iluminacja, kursuje świąteczne metro, a mieszkańcy robią już ostatnie zakupy, by przygotować wigilijny stół.

Z okazji zbliżających się świąt Hanna Gronkiewicz-Waltz życzy mieszkańcom stolicy "spotkań przy wigilijnym stole przepełnionych kolędami, zapachem choinki, a także tak wyczekiwanymi przez najmłodszych prezentami oraz wytchnienia od codziennych spraw." Dodała również specjalny filmik na Twitterze.

Co na to warszawiacy? Część z nich podziękowała Hannie Gronkiewicz-Waltz, składając własne życzenia. Jednak nie obyło się bez krytycznych wypowiedzi.

W piątek przewodniczący komisji weryfikacyjnej Patryk Jaki poinformował, że rodzina Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz osoby, które wzbogaciły się na reprywatyzacji kamienicy przy Noakowskiego 16, mają oddać miastu 15 milionów 375 tysięcy złotych.

d2ako1b

Podziel się opinią

Share
d2ako1b
d2ako1b