Trwa ładowanie...
dkxukn8

Hanna Gronkiewicz-Waltz składa świąteczne życzenia warszawiakom. Czego życzy?

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji prezydent Warszawy złożyła wirtualne życzenia mieszkańcom stolicy. Jak Wam się podoba?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezydent stolicy opublikowała świąteczny film
Prezydent stolicy opublikowała świąteczny film (Agencja Gazeta, Fot: Dawid Żuchowicz)
dkxukn8

W Warszawie czuć już atmosferę świąt. Na stołecznych ulicach błyszczy zimowa iluminacja, kursuje świąteczne metro, a mieszkańcy robią już ostatnie zakupy, by przygotować wigilijny stół.

Z okazji zbliżających się świąt Hanna Gronkiewicz-Waltz życzy mieszkańcom stolicy "spotkań przy wigilijnym stole przepełnionych kolędami, zapachem choinki, a także tak wyczekiwanymi przez najmłodszych prezentami oraz wytchnienia od codziennych spraw." Dodała również specjalny filmik na Twitterze.

Co na to warszawiacy? Część z nich podziękowała Hannie Gronkiewicz-Waltz, składając własne życzenia. Jednak nie obyło się bez krytycznych wypowiedzi.

W piątek przewodniczący komisji weryfikacyjnej Patryk Jaki poinformował, że rodzina Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz osoby, które wzbogaciły się na reprywatyzacji kamienicy przy Noakowskiego 16, mają oddać miastu 15 milionów 375 tysięcy złotych.

dkxukn8

Podziel się opinią

Share
dkxukn8
dkxukn8