Trwa ładowanie...

Happening "Niewzruszeni! Całujmy się pod tęczą!"

WYDARZENIE PRZESUNIĘTE NA PIĄTEK! Przyjdź w po południu pod tęczę - w pojedynkę, we dwójkę lub w grupie. Wiek, rasa, orientacja, wyznanie nie mają znaczenia!

Happening "Niewzruszeni! Całujmy się pod tęczą!"
d4i5s79
d4i5s79

Wczoraj po południu, podczas Marszu Niepodległości chuligani podpalili "Tęczę" na pl. Zbawiciela. Spłonęły wszystkie kwiaty, których montaż zakończył się kilka dni temu , a osoby biorące udział w Marszu nie dopuściły strażaków do płonącego obiektu.

Aktywiści chcą połączyć siły i zaprotestować przeciwko kolejnemu podpaleniu instalacji. Zapraszają warszawiaków na happening, który odbędzie się w najbliższy piątek 15 listopada o godz. 16:00. Pierwotnie wydarzenie miało się odbyć w czwartek, jednak zostało przełożone na kolejny dzień.

Niszczenie przedmiotów nie zmienia znaczenia symboli i nie jest w stanie zniszczyć idei. Paląc tęczę, wandale zniszczyli jedynie fizyczny obiekt! Pokażmy im czego zniszczyć nie mogą! Pokażmy, że miłość i wolność są w nas żywe, że nie wzruszą ich żadne agresywne gesty.

Nie dajmy nienawiści zawłaszczyć naszego Miasta! Nie gódźmy się na dyktaturę siły i chamstwa!

d4i5s79

Przyjdź w czwartek po południu pod tęczę - w pojedynkę, we dwójkę lub w grupie. Wiek, rasa, orientacja, wyznanie nie mają znaczenia. Znaczenie ma to, że nie zgadzasz się na agresję i wandalizm, na nienawiść i tępą siłę, usprawiedliwiane politycznymi "wartościami".
Poprzez okazanie sobie uczuć pokażmy, że jesteśmy odporni na podpalenia - * czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.*

Przyjdziecie całować się pod Tęczą?

d4i5s79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i5s79