Trwa ładowanie...

Helikopter wylądował... przy rondzie. "Mieszkańcy są zaniepokojeni"

Śmigłowiec nad Pragą.

Share
Helikopter wylądował... przy rondzie. "Mieszkańcy są zaniepokojeni"
dpvt2sc

- Helikopter krąży nad Pragą. O co chodzi? - taką wiadomość otrzymaliśmy od jednej z naszych czytelniczek. Nad warszawskimi domami nisko latał śmigłowiec, który kilka razy lądował... na polance przy rondzie. WawaLove.pl udało się dowiedzieć, dlaczego helikopter niepokoił mieszkańców Pragi.

O nietypowiej sytuacji poinformowała nas czytelniczka Marta Rzepka. - Nad Pragą, w okolicach skrzyżowania ulic Marsa, Płowieckiej, Grochowskiej i Ostrobramskiej od około południa bardzo nisko nad domami lata wojskowy helikopter - czytamy w wiadomości do redakcji. Dodaje, że helikopter kilka razy lądował też na polance przy rondzie pomiędzy ulicami Płowiecką i Ostrobramską.

- Mieszkańcy są zaniepokojeni, czuć nerwową atmosferę, wyszli na ulice, żeby zobaczyć co się dzieje. Nikt nie uzyskał jak dotąd odpowiedzi, o co chodzi i czy to są jakieś szkolenia wojskowe, czy może coś się wydarzyło - mówi dla WawaLove.pl. Pani Marta przesłała nam również filmy, które potwierdzają, że helikopter pojawił się nad Pragą.

Reporterka WawaLove.pl skontaktowała się w tej sprawie ze stołeczną policją. Jak powiedział nam funkcjonariusz Tomasz Oleszczuk, helikopter brał udział... w poszukiwaniach.

dpvt2sc

- Prowadziliśmy działania poszukiwawcze mężczyzny, który zgłosił się do nas w piątek wieczorem. Powiedział, że nie wie, gdzie jest i poprosił o pomoc - tłumaczy w rozmowie z WawaLove.pl. Oprócz śmigłowca, policjantom pomagali również strażacy i psy tropiące.

Na szczęście w sobotę po południu udało się znaleźć zaginionego mężczyznę. Jego stan jest stabilny, został przekazany ratownikom pogotowia.

dpvt2sc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpvt2sc
dpvt2sc