Trwa ładowanie...

Heroina na Targówku!

Ponad 516 gramów! (wideo)

Share
Heroina na Targówku!
d2pj22d

Stołeczni policjanci z wydziału narkotykowego zatrzymali wczoraj 20-letniego Adriana M. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli ponad 516 gramów heroiny oraz wagę elektroniczną. Zabezpieczyli także ponad 40 tysięcy złotych. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania i decyzją sądu został objęty dozorem policyjnym.

Do policjantów z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej stołecznej policji dotarła informacja, że w jednym z mieszkań na Targówku, mogą znajdować się narkotyki. Funkcjonariusze zaczęli dyskretnie obserwować lokal. Gdy po jakimś czasie wyszedł z niego młody mężczyzna, został natychmiast zatrzymany.

d2pj22d

W mieszkaniu, które zajmował 20-letni Adrian M. policjanci znaleźli ponad 516 gramów heroiny oraz wagę elektroniczną. Zabezpieczono również pieniądze - ponad 40 tysięcy złotych.

Policjanci przedstawili zatrzymanemu 20-latkowi zarzut posiadania środków odurzających znacznej ilości. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 10 lat. Na razie mężczyzna został objęty środkiem zapobiegawczym w postaci dozoru policyjnego.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zobaczcie wideo z zatrzymania!

d2pj22d

Podziel się opinią

Share
d2pj22d
d2pj22d