Trwa ładowanie...
d2gbkim

HEY i Łąki Łan zagrają za darmo na Narodowym

Sprawdź, jak zdobyć bezpłatną wejściówkę!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
HEY i Łąki Łan zagrają za darmo na Narodowym
d2gbkim

Już w marcu (18-19 marca 2015 r.) startuje III edycja Absolvent Talent Days, największych i najbardziej prestiżowych targów pracy i praktyk w Polsce. W pięciu polskich miastach studenci i absolwenci będą mieli okazję spotkać się z najlepszymi pracodawcami, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach oraz posłuchać paneli dyskusyjnych z udziałem znanych gości.

Przeczytajcie też: Studenci UW najlepsi w międzynarodowym prawniczym konkursie!

Zwieńczeniem wiosennej edycji targów Absolvent Talent Days będzie bezpłatny koncert pod szyldem ATD music.

d2gbkim

- Zapraszamy na największy, bezpłatny koncert jaki do tej pory miał miejsce na płycie głównej Stadionu Narodowego w Warszawie. Koncert jest dla uczestników targów Absolvent Talent Days, czyli studentów i absolwentów z całej Polski - informuje Wawalove.pl Ewelina Sadowska.

Koncert ATD music jest zgodny z ideą targów pracy Absolvent Talent Days, które poza możliwością poznania rynku pracy mają być wyjątkową okazją dla młodych ludzi na spotkanie z inspirującymi ludźmi sukcesu. - Wspólnym mianownikiem dla zapraszanych na targi gości, jak i artystów występujących podczas koncertu jest fakt, iż udowadniają oni, że pasja, odwaga, i zaangażowanie są kluczem do powodzenia i samorealizacji. ATD music jest także świetną okazją na bezpłatny udział w wydarzeniu kulturalnym wspierającym wszechstronny rozwój młodych osób – przekonują organizatorzy.

Na koncercie ATD music wystąpią HEY, Łąki Łan, Jamal, O.Torvald oraz gościnny występ jednej z polskich piosenkarek młodego pokolenia. Wejdź i pobierz darmowy bilet: http://www.talentdays.pl/

Przeczytajcie też: Bilety na Finał Ligi Europy na Narodowym. Znamy ceny

d2gbkim

Podziel się opinią

Share

d2gbkim

d2gbkim