Trwa ładowanie...

Historia jednej ulicy. Spacer po Okęciu

Zobacz, że Okęcie może być równie interesujące jak inne, bardziej popularne części Warszawy i niekoniecznie musi być kojarzone wyłącznie z lotniskiem

Historia jednej ulicy. Spacer po Okęciu
dql0679

Już w najbliższą niedzielę poznamy różnorodne historie związane z jedną okęcką ulicą. Udowodnimy Państwu, że Okęcie może być równie interesujące jak inne, bardziej popularne części Warszawy i niekoniecznie musi być kojarzone wyłącznie z lotniskiem - mówią przewodnicy z Warszawy bez Tajemnic.

Spacer poprowadzi wzdłuż ulicy 1-go Sierpnia, kryjącej mnóstwo ciekawostek - od dziewiętnastowiecznej drewnianej zabudowy gospodarczej po futurystyczne biurowce. Start w niedzielę, 12 października o godzinie 12:00 przed hotelem Sound Garden przy ul. Żwirki i Wigury 18. Ze względu na niewielką dostępność miejsc parkingowych sugerowany jest dojazd komunikacją miejską: przystanek "Novotel", autobusy 175, 188, 154, 141, 504 lub SKM stacja "Warszawa Żwirki i Wigury".

Spacer potrwa około 80-90 minut i zakończy się przy skrzyżowaniu ul. 1-go Sierpnia i al. Krakowskiej. Wycieczkę poprowadzi przewodniczka Małgorzata Brzózka. Udział jest wolny.

dql0679
dql0679
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dql0679