Trwa ładowanie...

Horror. Bił kobietę ciężkim kluczem do kół i zadawał jej ciosy nożem!

Dramat na Pradze Południe

Horror. Bił kobietę ciężkim kluczem do kół i zadawał jej ciosy nożem!
d2abnu8
d2abnu8

Ten dramat rozegrał się w nocy. Dyżurny z komendy przy Grenadierów otrzymał zawiadomienie o ciężkiej awanturze w jednym z praskich mieszkań. natychmiast wysłał tam patrol. Niestety, policjanci nie mogli dostać się do zamkniętego mieszkania. Po kilku minutach przez okno ktoś wyrzucił klucze i policjanci natychmiast weszli do środka. Na miejscu znaleźli ciężko pobitą i ranną kobietę.

Ja później ustalili, 59-letni mężczyzna pokłócił się z konkubiną. Podczas awantury rzucił się na nią i pobił kobietę ciężkim kluczem do kół. Po wszystkim zadał jej jeszcze kilka ciosów nożem! Funkcjonariusze natychmiast wezwali karetkę, sami zaś obezwładnili agresywnego mężczyznę.

Dalej sprawą zajęli się już dochodzeniowcy, którzy zebrali materiał dowodowy pozwalający prokuratorowi na postawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu usiłowania ciężkiego uszkodzenia ciała. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec Janusza Z. środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku i aresztował 59-latka na trzy miesiące.

59-letni Janusz Z. usłyszał już zarzut usiłowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu teraz nawet 10 lat więzienia.

d2abnu8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2abnu8