Trwa ładowanie...
dl0q88h

How U Doin Cafe - kawiarnia inspirowana serialem "Przyjaciele" zawiesza działalność

Z końcem listopada właściciele zawieszają działalność lokalu pod dotychczasowym adresem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
How U Doin Cafe - kawiarnia inspirowana serialem "Przyjaciele" zawiesza działalność
dl0q88h

How U Doin Cafe, pierwszy warszawski lokal inspirowany słynnym serialem "Przyjaciele", z końcem listopada kończy działalność. O tej decyzji poinformowali na Facebooku właściciele. Decyzja podyktowana została "znaczną podwyżką czynszu". Lokal działał od kwietnia przy ul. Zgoda 13. Niewykluczone, że kawiarnia nie zniknie na stałe, a tylko zmieni lokalizację.

"Drodzy Przyjaciele, mamy dla Was porcję informacji W związku ze znaczną podwyżką czynszu jesteśmy zmuszeni do zmiany lokalizacji. Zawsze patrzymy na pozytywne strony każdej sytuacji, więc cieszmy się ze zmian ponieważ nowe miejsce będzie większe tak abyśmy mogli pomieścić Was wszystkich. Nie stracimy naszej "Friendsowej" atmosfery, domowego ciepła, pysznych ciast i wyśmienitej kawy. Jeśli ktoś z Was widziałby HOWUDOIN w miejscu, które stoi puste i wręcz czeka na nas, dajcie znać. Działamy pod aktualnym adresem do 30.11. Obserwujcie nasz fanpage, bądźcie na bieżąco, aby nie przegapić nowego, hucznego otwarcia" - poinformowali na Facebooku właściciele.

How U Doin Cafe było namiastką Central Perku. Głównym punktem lokalu była rzecz jasna pomarańczowa kanapa, na której w głównej mierze toczyła się akcja "Przyjaciół", jednego z najpopularniejszych seriali lat. 90. Kawiarnia kończy działalność 30.11., zachęcamy, by odwiedzić to miejsce i poczuć klimat słynnego serialu.

dl0q88h

W Warszawie działa jeszcze jeden lokal inspirowany "Przyjaciółmi". To kawiarnia "Central Perk Warsaw", o której otwarciu informowaliśmy w marcu.

Przeczytaj też: Muzeum Sztuki Nowoczesnej bez pozwolenia na budowę. "To może spowodować opóźnienie"

dl0q88h

Podziel się opinią

Share
dl0q88h
dl0q88h