Trwa ładowanie...

How U Doin Cafe - kawiarnia inspirowana serialem "Przyjaciele" zawiesza działalność

Z końcem listopada właściciele zawieszają działalność lokalu pod dotychczasowym adresem.

Share
How U Doin Cafe - kawiarnia inspirowana serialem "Przyjaciele" zawiesza działalność
d1g9mkw

How U Doin Cafe, pierwszy warszawski lokal inspirowany słynnym serialem "Przyjaciele", z końcem listopada kończy działalność. O tej decyzji poinformowali na Facebooku właściciele. Decyzja podyktowana została "znaczną podwyżką czynszu". Lokal działał od kwietnia przy ul. Zgoda 13. Niewykluczone, że kawiarnia nie zniknie na stałe, a tylko zmieni lokalizację.

"Drodzy Przyjaciele, mamy dla Was porcję informacji W związku ze znaczną podwyżką czynszu jesteśmy zmuszeni do zmiany lokalizacji. Zawsze patrzymy na pozytywne strony każdej sytuacji, więc cieszmy się ze zmian ponieważ nowe miejsce będzie większe tak abyśmy mogli pomieścić Was wszystkich. Nie stracimy naszej "Friendsowej" atmosfery, domowego ciepła, pysznych ciast i wyśmienitej kawy. Jeśli ktoś z Was widziałby HOWUDOIN w miejscu, które stoi puste i wręcz czeka na nas, dajcie znać. Działamy pod aktualnym adresem do 30.11. Obserwujcie nasz fanpage, bądźcie na bieżąco, aby nie przegapić nowego, hucznego otwarcia" - poinformowali na Facebooku właściciele.

d1g9mkw

How U Doin Cafe było namiastką Central Perku. Głównym punktem lokalu była rzecz jasna pomarańczowa kanapa, na której w głównej mierze toczyła się akcja "Przyjaciół", jednego z najpopularniejszych seriali lat. 90. Kawiarnia kończy działalność 30.11., zachęcamy, by odwiedzić to miejsce i poczuć klimat słynnego serialu.

W Warszawie działa jeszcze jeden lokal inspirowany "Przyjaciółmi". To kawiarnia "Central Perk Warsaw", o której otwarciu informowaliśmy w marcu.

d1g9mkw

Podziel się opinią

Share
d1g9mkw
d1g9mkw