Trwa ładowanie...
d1osaya

Hubertus w Pałacu Pacółtowo – weekendowy wypad z Warszawy na Wzgórza Dylewskie

Usytuowane zaledwie dwie i pół godziny jazdy samochodem od Warszawy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hubertus w Pałacu Pacółtowo – weekendowy wypad z Warszawy na Wzgórza Dylewskie
d1osaya

Magiczne miejsce, kameralne, spokojne i luksusowe. Kraina spokoju otoczona wzgórzami, łąkami i lasami. Zostawiamy za sobą zgiełk miasta i 180 km od Warszawy znajdujemy się w polskiej Umbrii czy Toskanii. Panuje tu intymna atmosfera i spokój - podczas weekendu z przyjaciółmi lub rodziną, jak i romantycznych wypadów.

A na miejscu czeka nas wiele atrakcji. Począwszy od jogi, medytacji, ajurvedy i spa, poprzez jogging, rowery, po wspaniałą kuchnię - restauracja prowadzona jest według zasady Slow Food, która przygotowuje dania wyłącznie z ekologicznych, lokalnych produktów oraz wołowiny z własnej ekologicznej hodowli.

Pałac Pacółtowo słynie ze wspaniałego, jednego z największych w Europie, ośrodka jeździeckiego, który organizuje zawody i wydarzenia jeździeckie. Na co dzień można pojeździć konno po terenach przepięknych Wzgórz Dylewskich, a w ostatnią sobotę miesiąca,
30 września, fani kultury jeździeckiej będą mogli uczestniczyć w Hubertusie – dorocznym święcie jeźdźców, koni i miłośników natury. Tradycję narodzoną w XVIII wieku, która kazała gonić dziką zwierzynę, dzisiaj zastępuje tzw. lis, czyli jeździec,. Hubertus jest bardzo ważnym świętem jeździeckiej kultury. W Pałacu Pacółtowo to wydarzenie i dobra zabawa dla tych, którzy lubią celebrować każdą chwilę spędzoną na świeżym powietrzu, w doborowym towarzystwie, jednocześnie realizując swoje pasje.

d1osaya

W tegorocznym programie poza samą wielką gonitwą za, znajdą się między innymi kaskaderskie pokazy jeźdźców oraz kadryl – układy choreograficzne. Hubertus 2017 to również atrakcje dla tych, którzy nie czują się pewnie w siodle, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: pokazy koni fryzyjskich i sokolnictwa, wycieczki bryczką, a także tradycyjne biesiady, ogniska, strzelanie z łuku, animacja, zabawy dla dzieci i dorosłych. Imprezę poprowadzi Paweł Kleszcz

Pałac Pacółtowo to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także możliwość obcowania z kulturą. W Pałacu Pacółtowo odbywają się jedyne Chopinowskie recitale salonowe. W okresie jesienno-zimowym, raz w miesiącu, Pałac gości wspaniałych pianistów polskich, uczestników i laureatów międzynarodowych konkursów pianistycznych, a także tych, przygotowujących się do kolejnej XVIII edycji konkursu w 2020 roku.

Wszystkie informacje na

www.PalacPacoltowo.pl

d1osaya

www.fb.com/PalacPacoltowo

www.instagr.am/PalacPacoltowo

d1osaya

Podziel się opinią

Share
d1osaya
d1osaya