Trwa ładowanie...

I Bieg Mam, czyli "Białołęka Jest Kobietą"

"Zachęcamy Mamy do wyjścia z domu, zrobienia czegoś dla siebie, zarówno w kontekście dbałości o ciało, jak i duszę"

I Bieg Mam, czyli "Białołęka Jest Kobietą"
d6wi4xg

Co łączy kobiety-mamy? Ciągły niedoczas i niedospanie, wielozadaniowość i próba pogodzenia wielu życiowych ról oraz takie pokłady miłości, cierpliwości i niemal nadludzkiej siły, które nawet dla nas samych mogą być zaskoczeniem. Choć są momenty, że chciałybyśmy uciec od wszystkiego, przybiegamy zawsze, gdy jesteśmy potrzebne. Dlatego teraz może nas połączyć bieganie - zachęcają organizatorzy pierwszego na Białołęce Biegu Mam.

Star już 21 maja w Lasku Henrykowskim. Do przebiegnięcia jest 5 km. - Sama zrób sobie prezent, który sprawi Ci ogromną radość - informują organizatorzy. I dodają, że bieg nikomu nie pokrzyżuje planów, bowiem w związku z imprezą nie zostanie zamknięta ani jedna ulica.

- I Bieg Mam to wyjątkowa impreza, której głównymi bohaterkami są Mamy – czyli kobiety ze swej natury zabiegane. Kobiety, które w nawale obowiązków związanych z prowadzeniem domu, wychowaniem dziecka i pracą zawodową bardzo często mają problem ze znalezieniem czasu na własne przyjemności albo po prostu na odpoczynek. Chcemy to zmienić - mówią organizatorki z Białołęka Jest Kobietą. - Zachęcamy Mamy do wyjścia (a właściwie wybiegnięcia) z domu, zrobienia czegoś dla siebie, zarówno w kontekście dbałości o ciało (zgrabna sylwetka i zbawienny dla zdrowia ruch), jak i duszę - dodają.

Start w sobotę o godzinie 11.00. Wcześniej, o 10:30, odbędą się biegi dziecięce na dystansie 500 m. Mogą wziąc w nich udział dzieci z roczników 2012-2008 (4-8-latki), które pobiegną w dwóch grupach wiekowych.

d6wi4xg

Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek regeneracyjny dla wszystkich uczestniczek oraz pamiątkowe medale dla Mam i dyplomy dla dzieci. Przed biegiem odbędzie się rozgrzewka, którą poprowadzi profesjonalna trenerka. ODbiór pakietów na bieg rozpoczyna sie o godz. 9.00

Dojazd na miejsce komunikacją miejską: autobusami linii 126, 186, 509, 511, 518, 723 i 731 do przystanku Białołęka-Ratusz. Miejsca parkingowe znajdują się na terenie Urzędu Dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej 197.

d6wi4xg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6wi4xg