Trwa ładowanie...

II Festiwal Literatury dla Dzieci

Weź udział w warsztatach, spotkaniach, wystawach, spacerach, projekcjach filmowych, degustacjach, grach miejskich, wernisażach, zabawach, konkursach i spektaklach
Share
II Festiwal Literatury dla Dzieci
drv4nbb

13 maja rusza II Festiwal Literatury dla Dzieci. Podczas kilkunastu dni dzieci i młodzież oraz ich rodzice będą mogli wziąć udział w* warsztatach, spotkaniach, wystawach, spacerach, projekcjach filmowych, degustacjach, grach miejskich, wernisażach, zabawach, konkursach i spektaklach*.

- Nie zabraknie też odczytów, czytanek i słuchowisk, podczas których autorzy i znane osobistości będą czytać dzieciom czytadła stare i nowe, klasykę i literackie nowalijki, rymy i prozę, wesołe anegdotki i stateczne mądrości – czyli książki różne i różniste! - mówią organizatorzy.

Organizatorzy zadbają również o profesjonalne wsparcie dla rodziców. Festiwal będzie okazją do spotkań pedagogami i psychologami dziecięcymi. Dodatkowo eksperci z zakresu literatury dziecięcej podpowiedzą, jak nie pogubić się w księgarni i bibliotece i mądrze wybrać książki dla swoich pociech. Wydarzenie potrwa do 17 maja. Festiwal odbywa się także w Krakowie, w Gdańsku i we Wrocławiu.

drv4nbb

Większość spotkań odbędzie się na terenie Stadionu Narodowego podczas Warszawskich Targów Książki. * Szczegółowy program znajdziecie TUTAJ .*

Zobacz: 6. Warszawskie Targi Książki 2015 na Stadionie Narodowym


drv4nbb

Podziel się opinią

Share
drv4nbb
drv4nbb