Trwa ładowanie...
d22ea8v

II Festiwal Otwarte Mieszkania

Nigdy nie zdarzyło się Wam zapuścić żurawia w cudze okna? A te ukradkowe spojrzenia przez uchylone drzwi do mieszkania sąsiada? Teraz możemy pozaglądać sobie do woli! W tym roku zajrzymy do domów architektów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
II Festiwal Otwarte Mieszkania
d22ea8v

Ludzi zawsze ciekawiło, jak żyją inni. Podglądanie - czy nam się to podoba, czy nie - leży w naturze człowieka. Nigdy nie zdarzyło się Wam zapuścić żurawia w cudze okna? A te ukradkowe spojrzenia przez uchylone drzwi do mieszkania sąsiada? Nam się to zdarza notorycznie, a ponieważ uważamy, że na ładne obiekty patrzenia nigdy dość,* w tym roku zapraszamy Was do bezkarnego podglądania, a nawet jawnego podziwiania mieszkań oraz domów architektów* - mówią organizatorzy II Festiwalu Otwarte Mieszkania. Pierwsza edycja festiwalu to 14 lokalizacji i 2000 uczestników, a także nominacja do konkursu S3KTOR.

Zobacz, jakie darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

Część główna Festiwalu Otwartych Mieszkań odbędzie się w dniach 12-13 oraz 26-27 kwietnia 2014. W ciągu czterech dni udostępnionych do zwiedzania zostanie kilkanaście mieszkań i domów, będących – obecnie lub dawniej – przestrzenią prywatną architektów, miejsc prezentujących różne okresy rozwoju miasta, różnorodne style architektoniczne i wyposażenie wnętrz, a także –w odmienny sposób przekształcanych przez kolejnych mieszkańców. Swoje drzwi otworzą dla zwiedzających m.in. willa Pniewskiego, willa Lacherta, dom Siennickiego, Jawornickiego, Przybylskiego, mieszkanie własne Wekera. W planie są także wycieczki z przewodnikiem, wykłady oraz konkurs fotograficzny dla uczestników FOM-u.

d22ea8v

Dokładny program festiwalu będzie dostępny na stronie internetowej .

Zobacz także: Pierwsza edycja Targów Slow Fashion


d22ea8v

Podziel się opinią

Share
d22ea8v
d22ea8v