Trwa ładowanie...

II Mistrzostwa Polski w Piciu Oranżady!

Wygrywa ten, kto najszybciej opróżni butelkę!

II Mistrzostwa Polski w Piciu Oranżady!
dkil1qc
dkil1qc

W niedzielę, 9 lutego o godzinie 15.00 niezwykle aktywna klubokawiarnia Kicia Kocia zaprasza na otwarte II Mistrzostwa Polski w Piciu Oranżady.

- Tak jak rok temu, przewidujemy dwie konkurencje – zachęcają organizatorzy. - picie oranżady białej oraz oranżady czerwonej z odkapslowanych butelek o objętości 0,33 litra. Wygrywa ten, kto najszybciej opróżni butelkę. Czas picia mierzony będzie na stoperze. Można startować w obu konkurencjach, czyli piciu oranżady białej oraz czerwonej, lub tylko w jednej.****

Przygotowano dwie kategorie wiekowe: do 15 i powyżej lat 15. Wystartować w zawodach może każdy – "bez względu na wiek, płeć, wagę, wzrost, narodowość, wykształcenie, wyznanie, poglądy polityczne, fryzurę, drużynę sportową, której kibicuje, gust muzyczny, miejsce zamieszkania, zdanie na temat Magdy Gessler oraz krój ulubionej czapki".

dkil1qc

Warto wiedzieć, że aktualnym Mistrzem Polski w kategorii Oranżada Czerwona jest pan Paweł Nicki z grochowa, który sprawę z flaszką 0,33 załatwił w 5,4 sekundy. Rekord w kategorii Oranżada Biała należy zaś do Andrzeja Piotrowskiego (również Grochów), który opróżnił butelkę w równe 6 sekund. Udział w zawodach i wstęp na widownię są bezpłatne.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są pod adresem klubkiciakocia@gmail. com. Można też zapisywać się osobiście w siedzibie Kici Koci do godz. 14.45 w niedzielę 9 lutego.

II Mistrzostwa Polski w Piciu Oranżady
Klubokawiarnia Kicia Kocia
Ul. Garibaldiego 5A (Grochów)
STRONA lokalu.

dkil1qc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkil1qc