Trwa ładowanie...
d3jxzsv

III edycja Targowiska już w niedzielę

Cykliczne targi kulinarne, smaki dzieciństwa i ciekawe warsztaty dla dużych i małych w Śródmieściu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
III edycja Targowiska już w niedzielę
d3jxzsv

W niedzielę 2 marca 2014 r.odbędzie się* trzecia edycja Targowiska .Inicjatywa kulinarna odbywająca się przy ulicy Oczki 1a w Śródmieściu, to wymarzone miejsce dla wszystkich smakoszy, miłośników zdrowego żywienia oraz osób, które chcą spędzić niedzielę w miłej, rodzinnej atmosferze. *Uczestnicy wydarzenia przypomną sobie smaki dzieciństwa, skosztują potraw, które przyrządzały babcie oraz mamy . Ponadto będzie można zaopatrzyć się w zdrową żywność i skorzystać z atrakcji rozrywkowo-warsztatowych.

Czytaj również: Rusza cykliczny targ spożywczy "Z miłości do jedzenia"

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 17:00. Nie zabraknie warzyw, owoców, przetworów nabiałowych i mięsnych, produktów regionalnych kuchni polskiej oraz potraw z całego świata.

d3jxzsv

Goście będą mogli skosztować m.in. oryginalnego asortymentu wystawcy „Tutto – Bene” oraz tradycyjnych wyrobów kaszubskich z mięsa czerwonego oraz białego, proponowanych przez zakład „Dobra Kiszka”. Smaki dzieciństwa z pewnością przypomni nam m.in. „Deserownia”, która poczęstuje uczestników wydarzenia domowymi ciastami oraz pysznymi bezami.

Na Targowisku nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych gości. „LAMALA” pokaże dzieciom przepiękne książki oraz przygotuje dla nich różne niespodzianki.

Gdzie: ul. Oczki 1a, Śródmieście

Kiedy:2 marca 2014 r. w godzinach 10:00-17:00

d3jxzsv

link do wydarzenia

Czytaj również: Nowe miejsce: Four Seasons

d3jxzsv

Podziel się opinią

Share
d3jxzsv
d3jxzsv