Trwa ładowanie...

III Wielki Rodzinny Wege Targ

Poprzednią edycję targu odwiedziło ok. 3000 osób!

III Wielki Rodzinny Wege Targ
d2hktab

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego i Fundacja Viva zapraszają na Wielki Rodzinny Wege Targ. Poprzednią edycję targu odwiedziło ok. 3000 osób!

W najbliższą niedzielę, 17 maja, od godziny 10:00 będzie można skosztować ekologicznej żywności, wegańskich dań na ciepło, roślinnych past i serów a także wegańskich lodów i ciast. Będzie szeroka gama naturalnych kosmetyków oraz książek o zdrowym odżywianiu, a także wiele innych atrakcji.

Pomysł powstał w Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! jako jedna z imprez dorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu. - Po raz pierwszy nasza Fundacja zorganizowała targ w maju 2014 roku. Wydarzenie to okazało się tak wielkim sukcesem, że sami wystawcy zwrócili się z prośbą o to, by impreza była organizowana cyklicznie. Sukces wegetargu pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na produkty roślinne, przy których powstawaniu nie cierpią zwierzęta ani środowisko naturalne i które są zdrowe dla nas – ludzi! - mówią organizatorzy.

d2hktab

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom konsumentów oraz producentów/dystrybutorów produktów wegańskich postanowiliśmy organizować wegetearg dwa razy do roku: na wiosnę i jesienią. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa przybliży wszystkim ideę weganizmu. Weganizm oznacza zdrowie, a produkty pochodzenia roślinnego nie są ani drogie, ani trudno dostępne! - dodają.

Impreza odbędzie się w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Stefana Czarnieckiego 51. Wstęp wolny.

d2hktab
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hktab