Trwa ładowanie...

Ile zarabia Hanna Gronkiewicz-Waltz?

Na pewno pani prezydent ma 3 mln oszczędności. Co jeszcze?

Ile zarabia Hanna Gronkiewicz-Waltz?
d34pk32

Hanna Gronkiewicz-Waltz w przeciwieństwie do wielu stołecznych obywateli, o swoją przyszłość martwić się nie musi. Jej majątek w samej tylko gotówce przekroczył 3 mln zł. - wyliczył Super Express. Tyle zadeklarowała w oświadczeniu majątkowym za 2012 rok, które złożyła u wojewody mazowieckiego na miesiąc przed wymaganym przez prawo terminem.

W porównaniu z 2011 rokiem, w ubiegłym roku pani prezydent przybyło ponad 360 tys. zł w gotówce. Spieniężyła część posiadanych jednostek uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych Do majątku prezydent stolicy doliczyć trzeba też obce waluty, w których lokuje część swoich oszczędności. W porównaniu z poprzednimi latami widać wyraźnie, że bliższe jej sercu stały się europejskie pieniądze. Zdecydowanie postawiła na euro - ma ich 1100, o 800 więcej niż rok wcześniej.

Hanna Gronkiewicz-Waltz ma z mężem wciąż ten sam dom i 78-metrowe mieszkanie. Oba warte po 900 tys. zł. W garażu stoi to samo volvo z 2004 roku.

d34pk32

Pani prezydent zarobiła mniej niż rok temu. Jej ubiegłoroczne dochody wyniosły w sumie 280 861 zł - to o 6,8 tys. zł mniej niż w 2011 roku. Najwięcej dostała za pracę w Ratuszu i na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie raz w tygodniu w godz. 15-20 prowadzi wykłady o prawie bankowym i seminaria dla studentów IV i V roku. Zarobiła na tym w sumie 255 tys. zł, o blisko 24 tys. zł mniej niż rok wcześniej.

d34pk32
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34pk32