ycipk-3rvi3k

Inwestycja na Saskiej. Kolejny „modny” adres w stolicy

Powstająca inwestycja przy ul. Londyńskiej 5 w Warszawie, to kolejna po ul. Hożej 55 gratka dla osób poszukujących reprezentacyjnego lokum, będącego jednocześnie pewną inwestycją
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Inwestycja na Saskiej. Kolejny „modny” adres w stolicy
ycipk-3rvi3k

Od jakiegoś czasu na Saską Kępę pomiędzy stare przedwojenne kamienice i wille, wkradają się elementy współczesnej architektury. Kilka pojedynczych apartamentowców, komercyjnych budynków czy supermarketów, tworzą jednak spójną całość i wygląda na to, że tak już zostanie. Kolejny projekt, który ma tam powstać również nie chce zakłócać wyjątkowego klimatu tego miejsca. „Londyńska 5” bo tak nazywa się nowa inwestycja łączy w sobie atuty kameralnego otoczenia i urokliwych uliczek z przedwojenną zabudową i z nowoczesnymi elementami. Jednocześnie znajduje się blisko ulicy Francuskiej, warszawskiego „salonu” spotkań towarzyskich.

Zobacz też: "Chcemy dachu dla Prudentialu" - akcja społeczna [WIDEO]

Budowa inwestycji dopiero się rozpoczęła ale już wiadomo, że będzie ona miała charakter ekskluzywny.„Londyńska 5” oferuje 27 przestronnych apartamentów, o powierzchni od 30 do ponad 165 mkw., rozmieszczonych na trzech piętrach. Inwestor, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zadbał nie tylko o wysoki standard zamieszkania, ale także o eleganckie przestrzenie wspólne. Przyszli mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji otoczony drzewami ogród i reprezentacyjny hall z recepcją. Autorem projektu jest pracownia adaptic-architekci Rzucidło Kołodziej Spółka Partnerska. Generalnym wykonawcą została firma Kalter. Prace mają się zakończyć na początku 2016 roku.

ycipk-3rvi3k

Saska Kępa nie należy do najtańszych miejsc pod względem nieruchomości, ale cena mieszkania na tym prestiżowym osiedlu, może jednak zaskoczyć. Aby zostać mieszkańcem apartamentowca przy ul.* Londyńskiej 5, trzeba zapłacić od 13 600 zł za *mkw. Mimo wysokiej ceny i wczesnego etapu realizacji, lokale są już sprzedane w 30proc. Wygląda na to, że osiedle Saska Kępa zyska nowych mieszkańców z zasobnym portfelem, co dobrze wróży okolicznym przedsiębiorcom, a tym samym całej dzielnicy.

Czytaj też: 9 listopada - Dzień Otwarty Metra

Zobaczcie też WIDEO - prezentację nowej Hali Koszyki!

Podziel się
ycipk-3rvi3k
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3rvi3k

ycipk-3rvi3k
ycipk-3rvi3k