Trwa ładowanie...

IPN zaprasza na piknik edukacyjno-muzyczny "Polak mały"

Zabawy edukacyjne, gry planszowe oraz „Historia w kolorach, która przybliży najmłodszym widzom symbole narodowe

Share
IPN zaprasza na piknik edukacyjno-muzyczny "Polak mały"
d32jgjm

W niedzielę 31 maja w Amfiteatrze Parku Sowińskiego na Woli odbędzie się impreza dedykowana nie tylko najmłodszym, ale również tym trochę starszym.

We współpracy z Urzędem Dzielnicy Wola goście będą świętować zarówno Dzień Dziecka, jak i 15-lecie Instytutu Pamięci Narodowej. Podczas pikniku najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach historycznych, prezentacji gier planszowych oraz materiałów edukacyjnych IPN. Wśród atrakcji znajdzie się na przykład projekt „ Historia w kolorach”, który ma zainteresować dzieci dziejami Polski oraz przybliżyć im w atrakcyjnej formie symbole narodowe – godło, flagę i hymn.

Nie jest to nasza pierwsza impreza w Parku Sowińskiego . Od kilku lat organizujemy tam koncerty "Panny Wyklęte", które cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Także i tym razem spodziewamy się wielu uczestników. W Parku spokojnie zmieści się nawet 4 tys. widzów-powiedział WawaLove.pl Jakub Lutyk z Wydziału Komunikacji Społecznej, IPN.

Głównym elementem pikniku będzie koncert pod tytułem: „Kto ty jesteś?” autorstwa Fundacji Niepodległości. Wezmą w nim udział gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Marika, Ania Brachaczek, Kasia Klich, Lilu oraz Ifi Ude. W programie przewidziano również konkursy i zabawę z publicznością.

d32jgjm

Impreza potrwa w godz.10.00-16.00. Wstęp wolny.

Z kolei dzień później na podobny piknik także w Parku Sowińskiego IPN zaprasza uczniów i nauczycieli szkół podstawowych. Zgłoszenia klas przyjmowane są pod tym adresem do 22 maja br.

d32jgjm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32jgjm