Trwa ładowanie...

IV Festiwal Rewolucje Kobiet

Wydarzenia kulturalne, społeczne, sportowe, a czasem nawet polityczne. Wszystko dla kobiet

Share
IV Festiwal Rewolucje Kobiet
d90fzyw

Warszawski, okołomanifowy festiwal "Rewolucje Kobiet" organizowany jest po raz czwarty. Wydarzenia festiwalowe już się rozpoczęły, a zakończą się 10 marca XIV warszawską Manifą. Celem festiwalu jest trafić do jak najszerszego grona kobiet i dlatego łączy w sobie wydarzenia kulturalne, społeczne, sportowe, a czasem nawet polityczne.

W trakcie festiwalu będzie można m.in. podyskutować o teologii feministycznej i jej miejscu w świecie nas otaczającym, pójść i pobawić się w krytyka sztuki, zobaczyć ważne i intrygujące filmy oraz przedstawienia teatralne, porozmawiać na luzie, ale w szacownym gronie o współczesnej prozie kobiecej, kopnąć piłkę tak, by wpadła prosto do bramki, wziąć udział w specjalnie przygotowanych dla potrzeb festiwalu warsztatach i poszukać punktu G. Z przyjemnością zapraszamy wszystkie Kobiety na wspólną, rewolucyjną przygodę - zapraszają organizatorki.

Dzisiaj wieczorem odbędzie się na przykład bezpłatny kurs piłkarzyków dla kobiet, a w najbliższych dniach darmowe zajęcia z Walki Wing Tsun Kung Fu, spektakl teatralny, wystawa, pokaz filmu, spotkanie literackie czy All Girls Rap Fest - pierwszy dziewczęcy festiwal rapowy w Polsce.Pełen program festiwalu możecie znaleźć TUTAJ .

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d90fzyw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d90fzyw
d90fzyw