Trwa ładowanie...

IV Targi Niezależnych Wytwórni

Sprawdźcie premiery na polskiej scenie muzyki niezależnej, posłuchajcie dobrych płyt, zamieńcie słowo z ulubionym wydawcą
Share
IV Targi Niezależnych Wytwórni
d6q5dw1

W najbliższą niedzielę, 9 listopada, w godzinach 12:00 - 22:00 odbędą się IV Targi Niezależnych Wytwórni. Po udanych edycjach w Powiększeniu i Cafe Kulturalnej przyszedł czas na kolejne, jesienne rozdanie - tym razem w Znajomych Znajomych, przy ulicy Wilczej 58a - mówią organizatorzy - Wpadnijcie sprawdzić premiery na polskiej scenie muzyki niezależnej, posłuchać dobrych płyt, zamienić słowo z ulubionym wydawcą.

Tradycyjnie przez cały dzień usłyszycie sety didżejskie. Za gramofonami staną didżeje, wydawcy i promotorzy, wieczorem zaś odbędą się koncerty. Wstęp wolny.

* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!***

d6q5dw1

*Wśród potwierdzonych wystawców znajdziecie: *

1. Monotype/Bôłt Records
2. Pawlacz Perski
3. Sqrt
4. Nasiono Records
5. U Know Me
6. Sangoplasmo
7. Dunno
8. Jasień
9. Side One
10. Mik Musik
11. BDTA
12. Bocian Records
13. Nowe Nagrania
14. Crunchy Human Children
15. Wounded Knife
16. Requiem Records
17. Lado ABC
18. Lasy Państwowe
19. Latarnia
20. AltanovaPress
21. Brennnessel Records
22. 022 records
23. Fundacja Kaisera Söze
24. Nicz Records
25. Thin Man Records
26. Endless Happiness
27. Gusstaff Records

Prasa:
1. M/I - kwartalnik muzyczny
2. Glissando
3. Skin Yard

Koncerty:

ZŁOTA JESIEŃ - Zgiełkliwe gitary, ładne piosenki i blackmetalowa perkusja (prawie). Mało techniki, dużo bezsensownej agresji. Znani głównie z intensywnych koncertów, które prawie zawsze kończą się kontuzjami i zepsutymi gitarami. Mili ludzie poza gitarzystą solowym. Życie mija im na depresji i słuchaniu Lil B "THE BASEDGOD", Unwound, Sonic Youth, Sun City Girls, Zelienople, Alameda Trio. Nagrywają debiutancki album, na koncie mają singiel "Młynów".

d6q5dw1

BARTOSZ TKACZ - Muzyk, saksofonista. Grał w Skautach, Re-Covers, FreeMusicCollectiv, Gamid Group, Gaamerze, Maciej Wojcieszuk Quintet, Koło Zbożowe, Pablopavo i Ludziki, brał udział w wielu "Impro Mitingach" oraz warsztatach muzycznych. Gra z Warszawską Orkiestrą Improwizatorów. W 2012 roku wystąpił na Düsseldorf Jazz Rally z Zbigniew Namysłowski Super Band. Obecnie gra w spektaklu Fortepian Pijany w reżyserii Marcina Przybylskiego.

d6q5dw1

Podziel się opinią

Share
d6q5dw1
d6q5dw1