Trwa ładowanie...

Izabella Ch. trafi do szpitala psychiatrycznego

Jest wniosek o "przeprowadzenie obserwacji w zakładzie leczniczym"

Share
Izabella Ch. trafi do szpitala psychiatrycznego
drpgvkt

O Izabelli Ch. zrobiło się głośno, gdy tuż przed świętami Bożego Narodzenia przejechała przez Rondo Dmowskiego, ścięła słup uliczny, barierkę i wpadła do przejścia podziemnego. Cudem nie zginął nikt, także sprawczyni. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, zbadali poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat wykazał 1 promil. Podczas rozprawy sądowej sąd odebrał jej paszport, co nieszczególnie jej się podobało: kobieta stwierdziła, że nie zgadza się na to.

- To mocno koliduje z moimi planami świątecznymi.- mówiła w sądzie . - Ja jestem do dyspozycji sądu i miejsce oczywiście, które będzie przeze mnie wybrane, by spotkać się z rodziną czy wylecieć, ma bardzo duży sens. Nie chcę spędzać świąt sama w domu - argumentowała Izabela Ch. - Jest okres świąteczny i ja nie jestem jakimś egoistycznym człowiekiem, który będzie samotnie spędzał święta. Więc to jest trochę nienormalne zastosowanie, zwłaszcza, że to nie ma nic wspólnego z rozprawą. Mogą państwo zatrzymać mi prawo jazdy, ale zdecydowanie nie paszport.

drpgvkt

Sąd, wobec takiej argumentacji wysłał ją na badania psychiatryczne. Poza tym Izabella Ch. miała się meldować na komisariacie dwa razy w tygodniu. Nie robiła tego. Przed sądem zeznała, że "ma problem z zamówieniem taksówki" lub, że "ma trudną sytuację materialną". W międzyczasie okazało się, że to nie pierwszy wybryk tej pani. Była dwukrotnie zatrzymywana za jazdę po pijanemu.

Teraz biegli sądowi poinformowali, że nie są w stanie stwierdzić podczas zwykłego badania czy kobieta jest normalna. Zarekomendowali obserwację w zakładzie zamkniętym. Izabella Ch. trafi najpewniej do psychiatryka na cztery tygodnie.

Zobaczcie jak wjechała mercedesem na schody przejścia podziemnego!

drpgvkt

Podziel się opinią

Share
drpgvkt
drpgvkt