Trwa ładowanie...

J. Kaczyński podał datę powstania pomników smoleńskich na Krakowskim Przedmieściu

Liczymy na to, że te dwa pomniki powstaną w stosunkowo krótkim czasie, krótkim jak na tego rodzaju przedsięwzięcia.

Share
J. Kaczyński podał datę powstania pomników smoleńskich na Krakowskim Przedmieściu
d20646y

Jarosław Kaczyński wygłosił oświadczenie ws. pomników ofiar katastrofy smoleńskiej. - Chcemy, by pomniki powstały za dwa lata - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości.

- Liczymy na to, że te dwa pomniki powstaną w stosunkowo krótkim czasie , krótkim jak na tego rodzaju przedsięwzięcia. Liczymy, że zakończymy budowę pomników do czasu 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej - mówił na konferencji w Sejmie Jarosław Kaczyński, prezes PiS. - Patrzymy na przyszłość z optymizmem, wierzymy, że zbierzemy środki na budowę - dodał.

- Powołujemy Komitet Budowy Dwóch Pomników - śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej. Pomniki będą znajdywały się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie - poinformował Kaczyński.

Jarosław Kaczyński w 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej powiedział, że na Krakowskim Przedmieściu "musi stanąć pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego". W ocenie Kaczyńskiego "bardzo wiele spraw nie zostało jeszcze załatwionych" w związku z tragedią smoleńską. Zapowiedział również powołanie komitetu budowy tych pomników. - Zabierzemy się za to konkretnie - mówił prezes PiS.

d20646y
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d20646y

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20646y
d20646y