Trwa ładowanie...
d1e3c36

J. Kaczyński podał datę powstania pomników smoleńskich na Krakowskim Przedmieściu

Liczymy na to, że te dwa pomniki powstaną w stosunkowo krótkim czasie, krótkim jak na tego rodzaju przedsięwzięcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
J. Kaczyński podał datę powstania pomników smoleńskich na Krakowskim Przedmieściu
d1e3c36

Jarosław Kaczyński wygłosił oświadczenie ws. pomników ofiar katastrofy smoleńskiej. - Chcemy, by pomniki powstały za dwa lata - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości.

- Liczymy na to, że te dwa pomniki powstaną w stosunkowo krótkim czasie , krótkim jak na tego rodzaju przedsięwzięcia. Liczymy, że zakończymy budowę pomników do czasu 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej - mówił na konferencji w Sejmie Jarosław Kaczyński, prezes PiS. - Patrzymy na przyszłość z optymizmem, wierzymy, że zbierzemy środki na budowę - dodał.

- Powołujemy Komitet Budowy Dwóch Pomników - śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej. Pomniki będą znajdywały się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie - poinformował Kaczyński.

Podziel się

Jarosław Kaczyński w 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej powiedział, że na Krakowskim Przedmieściu "musi stanąć pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego". W ocenie Kaczyńskiego "bardzo wiele spraw nie zostało jeszcze załatwionych" w związku z tragedią smoleńską. Zapowiedział również powołanie komitetu budowy tych pomników. - Zabierzemy się za to konkretnie - mówił prezes PiS.

d1e3c36

Przeczytaj też: Ponad 80 proc. 6-latków od września pójdzie do szkoły. HGW: "Gratuluję rozwagi"

Podziel się
d1e3c36

Podziel się opinią

Share

d1e3c36

d1e3c36