Trwa ładowanie...

Jak będzie wyglądała Warszawa za 15 lat? Zobaczycie ją w ...Minecrafcie

"Zainspirowane idealnym planem miasta Corbusiera, przedstawia wizję Warszawy na geometrycznym planie i nowoczesną architekturą".

Jak będzie wyglądała Warszawa za 15 lat? Zobaczycie ją w ...Minecrafcie
dxaqt2w

Każdy mieszkaniec Warszawy chętny do pracy nad strategią rozwoju miasta mógł przedstawić swoją wizję stolicy za 15 lat. Jedna z prac została zamieszczona w serwisie YouTube. Wszystko wskazuje na to, że Tiresh, autor wizji Warszawy w 2030 roku, konkursową mapę wykonał w...Minecrafcie.

- Mapa na konkurs #Warszawa2030. Zainspirowane idealnym planem miasta Corbusiera, przedstawia wizję Warszawy na geometrycznym planie i nowoczesną architekturą. Wpływy sowieckie oraz brutalistyczne w znaczący sposób odmieniają wygląd miasta. Modernistyczna zielona przestrzeń urozmaica otoczenie betonowych wieżowców. Monotonię przełamują również kolorowe okna i pastelowe chodniki. Zagospodarowane są również dachy na użytek publiczny w postaci parków i tarasów. Mam nadzieję, że projekt się spodoba i przedstawi odmienną (Może nie do końca rzeczywistą) wizję miasta za 15 lat - czytamy pod opublikowanym filmem.

Zobaczcie sami:

dxaqt2w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxaqt2w